خبرهای داغ:

افزایش ۱۷۳ درصدی ارزش کالاهای ترانزیتی از مبدا گمرکات کرمانشاه

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک کرمانشاه از رشد ۲۴۴ درصدی وزن و افزایش ۱۷۳ درصدی ارزش کالاهای ترانزیتی از مبدا گمرکات استان کرمانشاه در ۹ ماه سپری شده از سال جاری خبر داد.
کد خبر: ۹۵۷۰۴۲۸
|
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، علی‌اصغر عباس‌زاده وزن کالاهای ترانزیتی از مبدا گمرکات این استان در ۹ ماه سپری شده از سال جاری را ۲ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۵۹۵ تن به ارزش یک میلیارد و ۱۷ میلیون و ۵۹۹ هزار و ۷۹۰ دلار عنوان کرد.

ناظر گمرکات استان و مدیر کل گمرک کرمانشاه تصریح کرد: گمرک پرویزخان با ۹۹۰ میلیون و ۷۷۲ هزارو ۹۲۸ دلار به وزن ۲ میلیون و ۵۴۱ هزارو ۷۰۷ تن، از مجموع کالای ترانزیتی مبدا گمرکات استان کرمانشاه، سهم ۹۷ درصدی ارزش و سهم ۹۸ درصدی وزن را از آن خود کرد.

عباس‌زاده اضافه کرد: این میزان کالای ترانزیتی از مبدا گمرک پرویزخان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از حیث وزن ۲۳۸ درصد رشد و از لحاظ ارزش ۱۷۰ درصد افزایش داشته است.

وی سهم گمرک خسروی از مجموع کالای ترانزیتی مبدا گمرکات استان را از لحاظ ارزش سه درصد و از حیث وزن ۲ درصد عنوان کرد و مقدار آن را ۲۶ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۸۶۲ دلار به وزن ۴۳ هزارو ۸۸۸ تن بیان کرد.

عباس‌زاده، عمده کالاهای ترانزیتی خارجی از مبدا گمرکات استان کرمانشاه را مازوت، نفتا، روغن صنعتی بیتومین و عمده کالای ترانزیت داخلی از مبدا این گمرکات را ضایعات کارتن عنوان کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار