جام معرفت در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در اجرای عمل به فریضه جهاد تبیین و به منظور آشنایی کارکنان و خانواده‌های آنها با ابعاد جنگ رسانه‌ای دشمن و ارتقاء توانمندی آنان در پاسخگویی به شبهات، "جام معرفت" همزمان با سراسر کشور در این استان نیز برگزار می شود.
کد خبر: ۹۵۷۱۱۶۰
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان؛ سید مهدی حسینی اظهار کرد: یکی از ظرفیت‌هایی که دشمن بر روی آن سرمایه‌گذاری قابل تأملی دارد، کارکنان سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خانواده‌های آنهاست که با شبهه‌آفرینی وسیاه‌نمایی از عملکرد نظام جمهوری اسلامی و یأس‌آفرینی، اهداف خبیثانه خود را پیش گیرند.

وی با بیان اینکه بهره‌مندی از ابزار هنر و رسانه و استفاده از روش‌های خلاقانه می‌تواند خنثی‌کننده برنامه‌های دشمنان باشد، افزود: در همین راستا "مسابقه جام معرفت" از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طراحی و برنامه‌ریزی شد تا در فضایی مهیج و رقابتی امکان پاسخ به شبهات روز را برای جامعه مخاطب فراهم کند.

معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان ادامه داد: جام معرفت یک طرح کتابخوانی جمعی است و افراد به صورت تیم با مطالعه منابع تعیین شده به رقابت با تیم‌های رقیب می‌پردازند.

حسینی گفت: این مسابقه در سه سطح شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می شود و جامعه هدف آن کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و خانواده‌های آنها است.

وی اظهار کرد: سؤالات مسابقه از متن کتاب پرسمان که توسط قرارگاه جهاد تبیین تهیه و تدوین شده و بیانیه گام دوم انقلاب، طرح می‌شود.

معاون امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: طرح جام معرفت در یک رقابت جذاب و هیجان انگیز، میل به مطالعه و رقابت در کتابخوانی را افزایش می‌دهد و اهداف بسیار خوب و ارزشمندی را محقق می‌سازد.

حسینی تاکید کرد: علاقمندان برای اطلاع از جزییات برگزاری این رویداد تبیینی و فرهنگی می توانند به اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سراسر استان مراجعه کنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار