خبرهای داغ:

ادامه خدمت‌رسانی به مردم سرپل‌ذهاب تا رسیدن نقطه مطلوب

محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه، روز چهارشنبه 27 دی‌ماه در جریان سفر شهرستانی به سرپل‌ذهاب در دیدار با معتمدین، بزرگان، فعالان اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان سرپل‌ذهاب در بقعه احمد بن اسحاق گفت: اقدامات صورت گرفته در جهت تأمین و ساخت زیرساخت‌های مورد نیاز شهرستان تا نقطه مطلوب ادامه می‌یابد.
کد خبر: ۹۵۷۱۲۵۷
|
۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، محمد طیب صحرایی استاندار کرمانشاه، در جریان سفر شهرستانی به سرپل‌ذهاب در دیدار با معتمدین، بزرگان، فعالان اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان سرپل‌ذهاب در بقعه احمد بن اسحاق اظهار کرد: اقدامات زیادی برای تأمین آب، گاز و سایر زیرساخت‌های موردنیاز مردم در سرپل‌ذهاب صورت گرفته و خدمت‌رسانی تا نقطه مطلوب ادامه با تلاش جهادی ادامه دارد.

وی افزود: سرپل‌ذهاب نیز مانند سایر نقاط استان فهرستی از مشکلات در کنار ظرفیت‌ها و فرصت‌ها را دارد که باید بر آن متمرکز شویم.

صحرایی یکی از ظرفیت‌های عظیم سرپل‌ذهاب را سامانه گرمسیری برشمرد و گفت: اخیراً جلساتی در تهران برای پیگیری و تکمیل این پروژه برگزارشده است.

وی ادامه داد: باید از مزایای مادی و معنوی هم‌جواری با بقعه احمد بن اسحاق به جهت اهمیت شخصیت ایشان بهره لازم را ببریم.

* اقتدار بی‌سابقه کشور، نتیجه انقلاب اسلامی ایران است.

صحرایی از تعامل مثبت و کم‌سابقه‌ای که بین مردم و مسوولین وجود دارد یادکرد و افزود: امروز به برکت نظام و انقلاب، مردم و مسوولین در مسیر رشد و بالندگی کشور همراه یکدیگر هستند.

وی شرایط کنونی کشور و استان کرمانشاه را قابل‌مقایسه با سال‌های قبل از انقلاب ندانست و با اشاره به اینکه قبل از انقلاب شخص اول مملکت هیچ اراده و اختیاری از خود نداشت، عنوان کرد: امروز زیر سایه چتر امنیتی که به برکت انقلاب حاصل‌شده به چنان اقتداری رسیده‌ایم که هیچ چشم ناپاکی اجازه تعرض به آب‌وخاک ایران را ندارد.

مقام عالی اجرای استان در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، گفت: برای افزایش اقتدار نظام و بهتر شدن و ارتقای شرایط، حضور مردم در وقایع مهم و اثرگذار مانند انتخابات بسیار مهم است.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت آگاهانه در انتخابات یازدهم اسفند یکی از پله‌های رشد و صعود کشور و یک فرصت مغتنم است که همه باید از آن نهایت استفاده را ببریم.

صحرایی بابیان اینکه به برکت جمهوری اسلامی شرایط برای نقش‌آفرینی مردم در عرصه‌های تعیین سرنوشت کشور فراهم است، تأکید کرد: مشارکت آگاهانه در انتخابات یازدهم اسفند یکی از پله‌های رشد و صعود کشور و یک فرصت مغتنم است که همه باید از آن نهایت استفاده را ببریم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار