فرمانده سپاه سلمان:

برخورد سختی در انتظار مخلان امنیت خواهد بود

فرمانده سپاه سلمان گفت: قطعا برخورد سختی در انتظار مخلان امنیت، اشرار منطقه و نوکران حلقه به گوش نظام سلطه خواهد بود.
کد خبر: ۹۵۷۱۴۳۹
|
۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۵

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از زاهدان، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ظهر امروز در حاشیه تشییع پیکر شهید حسینعلی جاودان فر اظهار داشت: امام خمینی رحمت الله علیه فرمودند شهادت مظهر قدرت اسلام است و این یک واقعیت است که دشمنان قسم خورده ما به خوبی آن را دریافت کردند.

وی افزود: امام عزیز همچنین فرمودند ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد و ما نیز همواره با تقویت این فرهنگ ارزشمند در مقابل تمام دشمنان قسم خورده این مرز و بوم ایستاده ایم.

 

شفائی تصریح کرد: دشمنان پیوسته به دنبال این بودند تا این فرهنگ و مظهر قدرت ارزشمند را کم فروغ کرده و از بین ببرند؛ علی رغم این تلاش های مزورانه مدافعان انقلاب اسلامی با تمام وجود در راه خدمت به انقلاب و مردم در تلاش بوده و در این مسیر از هیچ چیزی هراس ندارند.

 

وی افزود: دشمنان کور دل ما باید بدانند که آزموده را آزمودند خطاست و با شهادت فرزندان این مرز و بوم این چراغ پر فروغ خاموش نخواهد شد.

 

فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: اکنون قطعا منسجم‌تر از گذشته مسیر اسلام، مسیر حق و مسیر انقلاب امتداد پیدا خواهد کرد.

 

شفائی تصریح کرد: بنا به فرمایش امام خامنه‌ای عزیز به هر میزان که احساس کنیم دشمنان کینه توز ما خشمگین تر هستند مطمئن می شویم که مسیر ما حق است و این مسیر تا ظهور حجت امتداد خواهد داشت. 

 

وی افزود: قطعا برخورد سختی در انتظار مخلان امنیت، اشرار منطقه و نوکران حلقه به گوش نظام سلطه خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار