خبرهای داغ:

پایان اعتصاب و فعالیت دوباره یک شرکت در بندر امام (ره) با ورود دادستان

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) گفت: اعتصاب کارگران یکی از شرکت‌های مخازن و بارگیری میعانات نفتی این منطقه با ورود دادستانی پایان یافت و کارگران به کار بازگشتند.
کد خبر: ۹۵۷۱۴۸۴
|
۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان محمد رضا جعفری اصل روز جمعه در این خصوص بیان کرد: به دنبال اعتصابات صورت گرفته از سوی کارگران شرکت «محورطلایی» فعال در اداره بنادر و دریانوردی این شهر، فعالیت این شرکت برای چند روز متوقف شد که با ورود دادستانی این به حالت عادی بازگشت.

وی ادامه داد: جلسه فوری با حضور نمایندگان کارگران و مدیر اداره کار شهر بندر امام (ره) تشکیل و با حضور در محل و صحبت با کارگران و شنیدن خواسته‌های کارگران، نسبت به حل مشکل و رسیدگی به خواسته‌های کارگران اقدام شد.

جعفری اصل افزود: پرداخت معوقات و رفاهیات کارگران، اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و انعقاد قرارداد‌های بلند مدت از مطالبات کارگران این شرکت بود که در خصوص تحقق این مطالبات با مدیر شرکت صحبت شد.

دادستان عمومی و انقلاب بندر امام خمینی (ره) گفت: همچنین مقرر شد با بازگشت کارگران به محل کار فعالیت شرکت‌ها به روال گذشته برگردد و تحت هیچ شرایطی عملیات تخلیه و بارگیری را متوقف نکنند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار