خبرهای داغ:
امام جمعه کرمانشاه:

ارباب تروریست‌ها توسط سپاه در اربیل مجازات شد

امام جمعه کرمانشاه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با نابودی لانه جاسوسی در اربیل، ارباب تروریست‌ها را مجازات کرد و در ادلب سوریه نیز تروریست‌ها مجازات شدند.
کد خبر: ۹۵۷۱۶۱۳
|
۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت‌الاسلام حبیب‌الله غفوری در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با توصیه نمازگزاران به تقوای الهی، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خیمه‌ها و لانه‌های دشمن مردم را در نقاط دور و نزدیک هدف موشک‌های بالستیک قرار دارد که این موضوع با حمایت مردم و برای حفاظت از مردم ایران اسلامی انجام شد.

وی با اشاره به مجازات تروریست‌ها و مزدوران در غرب و شرق کشور خاطرنشان کرد: خفاش‌های شب پرست نوکر صهیونیست افراد بی‌گناه را در گلزار شهدای کرمان به خاک و خون کشیدند و این بار دست انتقام فرزندان انقلاب به نیابت از مردم از آستین سپاه پاسداران بیرون آمد و دشمن را به اشد مجازات رساند تا همه دشمنان بداند این ملت خط قرمز جمهوری اسلامی است.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به برگزاری گردهمایی ائمه جمعه سراسر کشور در تهران، بیان کرد: ائمه جمعه در هفته گذشته به محضر رهبر معظم انقلاب در حالی شرفیاب شدند که حامل سلام ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی به معظم له بودند و حضرت آقا نیز فرمودند که سلام ایشان را به مردم شریف ایران اسلامی ابلاغ کنیم.

غفوری با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری بر نقش و جایگاه بسیار مهم مردم در تمام عرصه ها بود متمرکز بود بیان کرد: معظم له بر این نکته که مردم ایران اسلامی، مردمی بسیار خوب هستند تأکید کردند و به فرموده بنیانگذار انقلاب اسلامی، مردم ما از مردم زمان وجود پیامبر گرامی اسلام(ص) بهتر و با فضیلت‌تر هستند زیرا در تمامی عرصه‌ها و صحنه‌ها پای کار اسلام ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با همراهی مردم با امام راحل(ره) به پیروزی رسید خاطرنشان کرد: مردم ایران اسلامی آنجا که لازم بود به خیابان آمدند و آنجا که لازم بود در جبهه‌ها حضور یافتند و در مقابل دشمنان ایستادند تا از اسلام محافظت کنند.

امام جمعه کرمانشاه افزود: در سال پیروزی انقلاب اسلامی موج مردم به میدان آمد و حکومت طاغوت را به زباله‌دان تاریخ فرستاد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با رأی مردم حکومت اسلامی تشکیل شد و در تمام مراحل انقلاب و نظام اسلامی، مردم پایکار و میدان‌دار بوده‌اند.

غفوری با بیان اینکه مقام معظم رهبری و رئیس‌ جمهور خود را خادم مردم می‌دانند، بیان کرد: این موضوع نشان دهنده نقش عظیم مردم در تمامی عرصه‌ها است و زبان از اهمیت و عظمت ملت شریف ایران اسلامی قاصر است که شهدا در سرلوحه کار ملت شریف ایران اسلامی قرار دارند.

خطیب جمعه کرمانشاه با بیان اینکه عطر ولادت ائمه طاهر جامعه مسلمانان را معطر کرده است بیان کرد: دوشنبه هفته آینده مصادف با ولادت حضرت امام محمدتقی(ع) و پایان هفته سالروز ولادت میلاد مولی الموحدین حضرت علی ابن ابی طالب (ع) است که این روز به نام پدر نامگذاری شده است تا فرصتی برای ادای احترام به بزرگترها ایجاد شود.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار