خبرهای داغ:
  حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی عنوان کرد:هدف دشمن از القای عدم حضور در انتخابات به دلیل اشتباه محاسباتی آنها بوده است و با حضور پرشور مردم در انتخابات، شکست دیگری در کارنامه آنها ثبت خواهد شد.
کد خبر: ۹۵۷۷۰۵۲
|
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷

قزوین_ به گزارش بسیج، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی در یادواره شهدای طلبه و دانشجوی شهرستان آوج با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی به طور مداوم نبرد حق و باطل در جریان بوده است گفت: وقتی یک انقلاب، بر اساس موازین اسلامی باشد این چنین بارور می شود و شما مردم سهم بزرگی در این پیروزی دارید که در شصت سال قبل نهال آن را کاشتید.

حجت الاسلام محمد حسنی بیان کرد: سربلندی ما در چهل و پنج سال گذشته به دلیل پشتوانه مردمی است و خدا این را ضمانت کرده است که من طرفدار جبهه حق هستم و اگر این اتفاق برعکس بود قطعا این ها بدست نمی‌آمد. 

وی ادامه داد: آمریکا همیشه در تمامی قضایا قیافه حق به جانب داشته است و به دنبال همراهی ایادی خود علیه مظلومان عالم بوده است و هرگز از مظلومی دفاع نکرده است و با خفت و خواری طوری وانمود کرده که ایران عامل تنش در منطقه است، در حالی که ۶۰ سال قبل امام راحل اسرائیل را غده سرطانی منطقه نامید و اکنون دنیا فهمیده است بصیرت ما ۶۰ سال از تمامی دنیا جلوتر بوده است.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش در مورد اهمیت انتخابات پیش رو گفت: هدف دشمن از القای عدم حضور در انتخابات به دلیل اشتباه محاسباتی آنها بوده است لذا اگر پرشورتر در این انتخابات شرکت کنیم که حتما چنین خواهد بود شکست دیگری در کارنامه آنها ثبت خواهد شد.

حجت الاسلام محمد حسنی در پایان گفت: حضور و شرکت در انتخابات همانند حضور در عاشورای حسینی و همراهی امام امت می باشد و عدم شرکت در انتخابات مصداق بارز حضور در جبهه دشمن و بازی کردن در زمین آنهاست.

گفتنی است؛ در پایان مراسم نیز از خانواده های معزز شهدا تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها