معاون امور مجلس و حقوقی استان‌ها وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: سیستان وبلوچستان با توجه به ظرفیت و استعدادهایی که دارد می‌تواند به عنوان مقصد گردشگران داخلی و خارجی باشد.
کد خبر: ۹۵۷۹۷۶۴
|
۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۱
به گزارش خبرگزاری بسیج از زاهدان، جواد واحدی با حضور در غرفه سیستان وبلوچستان در نمایشگاه بین‌المللی تهران اظهار کرد: امروز توفیق پیدا کردم تا در روز سوم نمایشگاه از غرفه سیستان وبلوچستان بازدید کنم.
 
معاون امور مجلس و حقوقی استان‌ها وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی افزود: در ابتدا جا دارد تا از تلاش همه دست‌اندرکاران در برگزاری این نمایشگاه و همت مدیرکل و همکاران اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تشکر کنم و از زمان مدیریت جدید کارهای بسیار خوبی در استان انجام شده که لازم است از مدیرکل و استاندار که فضای کار صمیمی را به وجود آورده‌اند تشکر کنم به طوری‌که قطار توسعه و گردشگری در استان سرعت مطمئنه خود را گرفته است.
 
وی ادامه داد: در حوزه گردشگری این استان پتانسیل‌های ویژه‌ای دارد که می‌تواند مقصد گردشگری برای کلیه گردشگران داخلی و خارجی باشد.
 
این مسئول، سیستان وبلوچستان در حوزه میراث‌فرهنگی نیز پتانسیل های ویژه‌ای دارد که باید شناسانده شود و بحمدلله اقدامات خوبی صورت گرفته است.او تاکید کرد: حوزه سرمایه‌گذاری هم باید در این استان فعال‌تر شود و همچنین مرمت، بازسازی و احیای آثار در دستور کار قرار گیرد و در این مهم نیز می‌توان از ظرفیت شد خیرین میراث‌فرهنگی استفاده شود.
 
معاون امور مجلس و حقوقی استان‌ها وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ادامه داد: این استان در حوزه صنایع‌دستی یکی از سرآمدان کشور است که باید بحث برندسازی، فروش و بازاریابی محصولات در دستور کار قرار گیرد.
ارسال نظرات