خبرهای داغ:
مدیر ادارۀ شاهد و ایثارگر دانشگاه بیان کرد؛

جامعه، به خصوص جامعۀ دانشگاهی به دیدار با جانبازان و ایثارگران نیاز دارد

به مناسبت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)، دانشگاهیان شهید چمران اهواز با جانبازان بیمارستان بوستان اهواز دیدارکردند.
کد خبر: ۹۵۷۹۹۲۱
|
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۵
جامعه، به خصوص جامعۀ دانشگاهی به دیدار با جانبازان و ایثارگران نیاز دارد

به گزارش خبرگزاری بسیج از خوزستان، دکتر دهنوی، مدیر ادارۀ شاهد و ایثارگر دانشگاه در این دیدار که امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن‌ماه برگزار شد، گفت: جامعه به خصوص جامعۀ دانشگاهی به دیدار با جانبازان و ایثارگران نیاز دارد تا از دیدار با این عزیزان بهره‌مند شده و انرژی لازم برای خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدا، جانبازان و ایثارگران است و باید و درخور شأن این عزیزان از آن‌ها قدردانی شود، خاطرنشان کرد:

جانبازان و همسران آنان که صبورانه در دوران دفاع مقدس پای آرمان‌های انقلاب اسلامی مانده‌اند بهترین الگو برای ما هستند و باید بر مقامشان ارج نهاده شود.

مدیر ادارۀ شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت:

از صبر و تحمل جانبازان، ایثارگران و آزادگان درس صبر، استقامت، ایثار و پایداری می‌گیریم و لازم است راویان این رشادت‌ها به جامعه باشیم تا آثار آن برای آیندگان نیز باقی بماند.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیدیان، بیان کرد:

جانبازان نماد غیرت، ولایت‌مداری و ایثار هستند و و روز جانباز به نام مبارک حضرت العباس (ع) مزین شده است. جانبازان در دوران هشت سالۀ دفاع مقدس از همه چیز خود گذشتند تا شاهد ایران مقتدر امروز باشیم.

دانشگاهیان دانشگاه شهید چمران اهواز، ایثار و ازخودگذشتگی شما را هیچگاه فراموش نخواهد کرد.

در پایان جانبازان حاضر در مراسم، پرچم متبرک مرقد حضرت ابالفضل (ع) که از طرف نهاد رهبری در دانشگاه شهید چمران اهواز به این جمع آورده شده بود را زیارت کردند و سپس با اهدا لوح سپاس و اهداء گل و شیرینی از جانبازان سرافراز تقدیر شد.
گفتنی است این مراسم به همت ادارۀ شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید چمران اهواز، دفتر نهاد مقام مظعم رهبری در دانشگاه و هیئت محبان اهل بیت این دانشگاه برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها