اقتصاد و دارایی دستگاهی متشکل از ارکان همگون و هماهنگ است

استاندار لرستان گفت: اداره کل اقتصاد و دارایی با توجه به ویژگی حساس و تعیین کننده متشکل از ارکان همگون و هماهنگ است.
کد خبر: ۹۵۸۶۸۷۵
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، فرهاد زیویار  در دیدار ساعات پایانی سال با پرسنل اداره کل اقتصاد و دارایی لرستان، عنوان کرد: حضور پرسنل پرتلاش در آخرین لحظات سال برای حل و فصل مسائل حوزه های مالی و اقتصادی این دستگاه و سایر دستگاه های اجرایی نشاندهنده ی وحدت رویه در بین تمامی ارکان این اداره کل است.

 

وی اظهار کرد: تشکیلات این دستگاه حاکمیتی بوده که عملکرد آن به صورت ارتباط تنگاتنگ با ذیحسابان سایر دستگاه ها نیز نمایان است.

 

استاندار ضمن قدردانی از زحمات مجموعه اقتصاد و دارایی استان، تصریح کرد: تلاش های این مجموعه علاوه بر این که در برنامه های تخصصی مربوطه بلکه در همفکری ها و مشورت های حوزه ی اقتصادی به سایر دستگاه ها خود را نشان می دهد.

 

زیویار به همفکری های مدیرکل اقتصاد و دارایی در مسائل کلان اقتصادی استان به سطح اول نظام حاکمیتی استان در استانداری اشاره کرد و گفت: مشاوره های به جا و تخصصی مدیر کل اقتصاد و دارایی استان به ما به ویژه در موضوع مولدسازی نقش بسیار موثری در تصمیمات بهتر سطح کلان حاکمیتی در استان دارد.

 

وی ادامه داد: مدیرکل فعال این دستگاه نمونه ای عینی از شخصیت تک تک پرسنل آن دارد.

 

استاندار عنوان کرد: سال گذشته در برخی از بخش های اقتصادی خوب عمل شد و در برخی بخش ها هنوز کاستی هایی وجود دارد که امیدواریم در سال جدید جبران شوند.

 

زیویار در این دیدار فرا رسیدن نوروز باستانی را به پرسنل اداره کل اقتصاد و دارایی تبریک گفته و اظهار کرد: انشاالله سال جدید که مقارن با بهار قرآن است، سالی همراه با سلامتی و توفیقات برای همه ی پرسنل کوشای اداره کل اقتصاد و دارایی باشد.

 

در این دیدار معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار نیز حضور داشت.

ارسال نظرات
آخرین اخبار