فرماندار بجستان گفت: برای تحقق نام‌گذاری امسال و استفاده از ظرفیت مردم برای رونق تولید باید کارگروه اندیشه‌ورز و نخبگانی در همه اداره‌های مرتبط با این امر در شهرستان تشکیل شود.
کد خبر: ۹۵۸۶۹۰۸
|
۰۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از بجستان، حسن حیدری با اشاره به نام‌گذاری سال جاری به‌عنوان "جهش تولید با مشارکت مردم"، بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت آحاد مختلف و صاحب‌نظران را از ارکان تحقق رونق تولید برشمرد و افزود: مسئولان اداره‌های مرتبط با این امر باید از ابتدای امسال با تشکیل کارگروه‌های اندیشه‌ورز در اداره‌های خود راهکارهای تحقق شعار سال و مشکلات مربوطه را بررسی کنند و نقشه راه داشته باشند.

 وی اظهار کرد: باتوجه‌به آن که سال ۱۴۰۳ سال شروع برنامه پنج‌ساله هفتم توسعه است بهره‌گیری از ظرفیت مشارکت مردم و صاحب‌نظران در توسعه اقتصادی این شهرستان نقش زیادی دارد و باید نقش مشارکت مردم در رونق اشتغال‌زایی و تولید پررنگ دیده شود.

 حیدری بیان کرد: امسال شاهد تحقق مطالبات مردم بجستان در بخش‌های مختلف خواهیم بود که یکی از مهم‌ترین آنها تکمیل و راه‌اندازی آب‌شیرین‌کن این شهرستان با صرف اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال است.

 وی اضافه کرد: افزون بر هزار جوان و مستأجر بجستانی طی امسال با اجرای طرح نهضت ملی مسکن و بهره‌گیری از تسهیلات ارزان‌قیمت صاحب مسکن می‌شوند و تمامی روستاهای دارای بیش از ۱۰ خانوار این شهرستان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

 فرماندار بجستان مطرح کرد: افزون بر ۵۰۰ خانوار هم در مناطق روستایی بجستان امسال با تسهیلات ارزان‌قیمت و با راه‌اندازی پنل خورشیدی از درآمد پایدار برخوردار می‌شوند.

 حضرت آیت‌الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ ضمن تبریک عید نوروز به ملت ایران به‌ویژه خانواده‌های ایثارگران و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها