به مناسبت آغاز سال جدید، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان و جمعی از معاونین وی با نماینده، ولی فقیه در استان دیدار کردند.
کد خبر: ۹۵۸۷۲۳۳
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۸:۵۴

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، به مناسبت آغاز سال جدید، فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان و جمعی از معاونین وی با نماینده، ولی فقیه در استان دیدار کردند.

سردار امان‌الله گشتاسبی در این دیدار اظهار داشت: امیدواریم در سال جدید برای عزتمندی ایران و خصوصاً مردمان خوب و نجیب استان کردستان قدم برداریم.

وی بیان داشت: قطعا سال ۱۴۰۳ با وحدت و در کنار هم بودن و همدلی، دشمنان این انقلاب همانند همیشه ناامید خواهند شد.

وی گفت: دشمن، استان کردستان را انتخاب کرده بود تا در این استان ناامنی ایجاد کند، اما با حضور مردم تمام نقشه‌های شوم دشمن نقش بر آب شد.

وی با اشاره به وجود ۲۲۷ کیلومتر مرز که توسط فرزندان رشید این انقلاب در حال پاسداری است، خاطر نشان کرد: امیدواریم که در سال جاری بتوانیم برای مردم نجیب استان و در خدمت آن‌ها خدمتگذاران خوبی باشیم.

حجت الاسلام پورذهبی نماینده، ولی فقیه نیز در این دیدار وجود نیرو‌های نظامی را مایه آسایش و آرامش در جامعه عنوان کرد و گفت: یکی از مصادیق خدمت به جامعه حفاظت و نگهبانی از جان مردم است.

وی گفت: وجود فرمانده سپاه بیت المقدس اقتدار و امنیت را در این استان جاری ساخته است.

وی افزود: ما سال ۱۴۰۲ را با کش و قوس‌های زیادی به لطف خدا پشت سر گذاشتیم و امیدواریم در کنار هم سال خوبی در پیش‌رو داشته باشیم.

حجت الاسلام پور ذهبی گفت: امیدواریم که دولت محترم با تلاش برای مردم آرامش و امنیت را رقم بزند و مسئولین هم باید در تلاش باشند تا از گذشته برای پیشرفت بهتر درس بگیرند و از کار‌هایی که به خوبی به سرانجام رسید به عنوان الگو استفاده و بهره ببرند.انتهای پیام/

ارسال نظرات