خبرهای داغ:
قاسمی‌فرزاد خبر داد

آمادگی استان همدان برای اسکان ۲۰ هزار نفر در هر شبانه روز

همدان-استاندار همدان از آمادگی استان همدان برای اسکان ۲۰ هزار نفر در هر شبانه روز خبر داد.
کد خبر: ۹۵۸۷۳۱۱
|
۰۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، دکتر علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در جلسه‌ ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور اظهار کرد: تمهیدات لازم برای اسکان و اقامت ۲۰ هزار نفر گردشگر در شبانه‌روز در استان همدان پیش‌بینی شده است.

وی افزود: از ابتدای سفرهای نوروزی تا روز سوم فروردین‌ماه ۵ میلیون و ۷۷۰ هزار تردد و در ۲۴ ساعت گذشته ۶۵۱ هزار تردد در سطح جاده‌های استان ثبت شده است.

استاندار همدان با بیان اینکه بیش‌ از ۳۰ هزار نفر گردشگر در استان همدان اقامت داشته‌اند، گفت: از آغاز سفرهای نوروزی بیش از ۱۷۵ هزار نفر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی استان که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته، بازدید کرده‌اند.

وی ادامه داد: در ایام سفرهای نوروزی ۱۰۵ مورد بازرسی از بخش‌های مختلف انجام شده و تمام دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمات بهتر به مسافرین نوروزی درحال تلاش هستند.

قاسمی فرزاد عنوان کرد: با مدیریت و کنترل پلیس‌راه استان میزان تصادفات برون‌شهری کاهش یافته و امیدواریم رانندگان با رعایت اصول ایمنی در رانندگی از مخاطرات پیشگیری کنند.

وی افزود: استان همدان جزو چهار استان برتر در اسکان و حضور مسافرین و گردشگران در ایام سفرهای نوروزی بوده که حاصل تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی در آماده‌سازی زیرساخت‌ها و خدمات به مسافرین عزیز بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات