خبرهای داغ:
استاندار خوزستان برگزاری کنگره ملی شهدا را در سطح تراز انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: قدردانی از تلاشگران و دست‌اندرکاران این آیین باشکوه که از کارشناسان سراسر کشور امتیاز ممتاز گرفت، جزء وظایف اصلی ما بود.
کد خبر: ۹۵۸۸۰۴۲
|
۰۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، علی اکبر حسینی محراب روز چهارشنبه در آیین تقدیر از دست‌اندرکاران کنگره ملی ۲۴ هزار شهید استان خوزستان اظهار کرد: قدردانی از مجموعه تلاشگران و دست اندرکاران این مراسم بزرگ از وظایف ما بوده و خدا را شاکریم که این برنامه به بهترین شکل و در شأن جایگاه شهدای والامقام برگزار شد.

 

وی افزود: کنگره ملی شهدا نعمت و برکت بزرگی برای استان خوزستان است که خوشبختانه به همت دستگاه‌های مختلف اجرایی و نیرو‌های جهادی و انقلابی به خوبی برگزار شد.

 

استاندار خوزستان ادامه داد: خوزستان مرکز تشییع است و برگزاری این کنگره ملی نشان دهنده این جایگاه بالا و ارزشمند بود همانگونه که در دوران دفاع مقدس شهدا این جایگاه را به جهان ثابت کردند.

 

وی بیان کرد: برگزاری این کنگره بزرگ نیازمند هنرمندانی بود که تاریخ معاصر این استان شهیدپرور را به تصویر بکشد که خوشبختانه این موضوع به همت هنرمندان محقق شد و استقبال بی نظیری نیز از آن صورت گرفت.

 

حسینی محراب یادواره شد: شهدا همواره حافظ این کشور اسلامی هستند و هر زمانی که مورد تهدید دشمن قرار گرفتیم به برکت خون شهدا این توطئه‌ها یکی پس از دیگری خنثی شد.

 

وی بیان کرد: راه شهدا زنده و تداوم راه شهدا نیز از رسالت‌های اصلی است؛ یاد و خاطره شهدا باید در تمامی عرصه‌ها و زندگی ما به صورت محسوس احساس شود چرا که این کشور اسلامی متعلق به شهدا است.

 

دومین کنگره ملی ۲۴ هزار شهید استان خوزستان از ۱۵ تا ۱۷ اسفندماه در اهواز برگزار شد؛ آیین تقدیر از دست اندرکاران این کنگره با حضور سردار صادق آهنگران، نماینده ولی فقیه در خوزستان، استاندار خوزستان، فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب، فرمانده سپاه ولیعصر (عج) و جمعی از خانواده شهدا در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزار شد.

 

همچنین نمایش «آستان عشق» که روایتی از بازگشت به فطرت است به همت سپاه ولیعصر (عج) خوزستان به مدت ۱۰ شب در اهواز به نمایش در آمد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها