خبرهای داغ:

بازدید بیش از هشت هزار و پانصد گردشگر از اسکله های بندر خرمشهر

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر از بازدید بیش از هشت هزار و ۵۰۰ گردشگر از اسکله‌های بندر این شهرستان طی ایام عید نوروز خبرداد.
کد خبر: ۹۵۸۸۰۸۱
|
۰۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خرمشهر؛ علی عسکری با اشاره به استقبال گردشگران و مسافران نوروزی از اسکله‌های گردشگری دریایی در رودخانه کارون، گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون ۸ هزار و ۷۵۹ نفر از اسکله‌های گردشگری دریایی بندرخرمشهر بازدید کردند.

 

وی با تاکید بر اهمیت گردشگری دریایی افزود: پروژه طراحی، ساخت، حمل و نصب ۸ پست اسکله فلزی در ۴ نقطه رود کارون به سفارش اداره کل بنادر و دریانوردی خرمشهر در راستای توسعه و رونق زیرساخت‌های گردشگری دریایی خرمشهر با تکیه بر توان و دانش متخصصان داخلی در سال‌های گذشته انجام شد که خوشبختانه در ایام نوروز با استقبال گسترده مسافران و گردشگران رو به رو می‌شود.

 

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر افزود: محدوده طرح ایمنی سفر‌های نوروزی در رودخانه کارون از ابتدای دهانه کارون تا انتهای پل آزادی خواهد بود.

 

توزیع جلیقه نجات، نظارت بر رعایت نکات ایمنی از سوی شناور‌ها و همچنین ورود برای انجام عملیات نجات در صورت بروز مشکل، بخشی از وظایف اداره کل بندر و دریانوردی برای رقم خوردن تجربه‌ای شیرین از تفریح‌های آبی در شهرستان خرمشهر است.

 

طرح تسهیل سفر‌های دریایی نوروز از ۲۴ اسفندماه آغاز شده است و تا ۲۴ فروردین‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار