خبرهای داغ:
بیانیه سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به مناسبت روز قدس؛
سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس و دعوت مردم به مشارکت جهت حضور در راهپیمایی روز قدس، بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۸۹۲۰۰
|
۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۶

قزوین_به گزارش بسیج، سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به مناسبت بزرگداشت روز جهانی قدس و دعوت مردم به مشارکت جهت حضور در راهپیمایی روز قدس، بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله قاصم الجبارین

روز قدس، یادگار ماندگار بنیانگذار مدبر انقلاب اسلامی و عرصه نمایش قدرت امت اسلام در حمایت از مظلومان عالم به ویژه فلسطین مظلوم و اعلام برائت از جبهه استکبار و در رأس آن رژیم جعلی صهیونیست است. روز قدس روز ندای توحید، تحقق بخش قدرت اسلام در صحنه معادلات جهان امروز است.

بیش از نیم قرن است که تجاوزات رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل به شکلی سازمان یافته، در مقابل سکوت نهادهای بین‌المللی به قدس شریف اعمال می‌شود. امروز بسیاری از فجایع منطقه و جهان که حتی خارج از مرزهای فلسطین اشغالی در حال وقوع است، توسط این رژیم ظالم و حامیان سست عنصر آن بوده است. همچنان که طی چند ماه اخیر فجایع و جنایت ها و نسل کشی صهیونیسم گرگ صفت موجب به شهادت رسیدن تعداد کثیری از زنان و کودکان بی دفاع و جوانان مظلوم غزه عزیز شده است.

در ادامه این بیانیه آمده است؛ این رژیم جنایتکار طی روزهای اخیر بار دیگر کینه خود نسبت به نسل سلیمانی را با حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق سوریه در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت که موجب شهادت سرداران بزرگ اسلام و همراهان ایشان شد.

دخالت رژیم صهیونیستی در فرآیند ناامنی منطقه و حمایت از تروریست های تکفیری و مسخره شدن حکومت های عربی از سوی صهیونیست ها تاکیدی بر این حقیقت است که این رژیم باطل، برای دستیابی به مقاصد شوم خود، جان انسان ها را دستخوش خواسته های فتنه جویانه خود کرده و لذا دولت های اسلامی باید صفحه جدیدی را در معادلات بین المللی ایجاد کنند چرا که تنها راه نجات ملّت ها از یوغ استکبار همان وحدت به معنای واقعی کلمه است.

پرچم عدالت طلبی و آزادی خواهی که اینک در دستان مردم وفادار و پرتلاش ایران اسلامی افراشته شده با مجاهدت‌های جوانان این سرزمین در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری به سراسر دنیای اسلام گسترش پیدا کرده و در آستانه نفوذ بر ذهن و قلب هر انسان پاک سرشت و آرمان گرایی قرار گرفته است. بذر امید و شکوفایی دنیای اسلام و ملت مظلوم فلسطین اینک در حال رشد و تعالی و نائل شدن به ثمرات ارزشمندی است که از سال‌ها و قرن‌ها قبل وعده تحقق آن داده شده است.

در پایان این بیانیه ضمن دعوت همگانی از مردم شریف استان قزوین جهت حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس آمده است؛ قدس شریف همچنان مسئله اول جهان اسلام، بلکه همه جهان بوده و خواهد بود چراکه خون مظلوم و مَرکَب شهادت همواره بیدارگر است.

سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، ضمن محکومیت هر گونه جنایت علیه ملّت های مظلوم منطقه، همراهی و همدردی خود را تا آزادی قدس شریف در عرصه های گوناگون بین المللی با ملّت فلسطین اعلام می دارد. سپاه پاسداران همچون همیشه مقتدرانه و مجدانه پشتوانه و پشتیبان انقلاب اسلامی و ارزش ها و آرمان هایی است که جهت سرفرازی اسلام عزیز، سربازان نام آوری همچون سردار سلیمانی، سردار زاهدی و دیگر شهدای بلند آوازه را تقدیم محور مقاومت کرده است.

روابط عمومی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین 

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار