سازمان بسیج رسانه با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم به ویژه اهالی رسانه برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد.
کد خبر: ۹۵۸۹۳۵۰
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، سازمان بسیج رسانه با صدور بیانیه‌ای از عموم مردم به ویژه اهالی رسانه برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت به عمل آورد. در این بیانیه آمده است:

روز جهانی قدس میراث داهیانه و مدبرانه پیر جماران است که با نگاه الهی خود توانستند صدها میلیون مسلمان را حول یک محور متحد کنند و رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی را با قیام‌ها و خیزش‌های مردمی در سراسر این کره خاکی به چالش بنیادی بکشانند تا جایی که اسرائیل به وحشت افتاده و نابودی خود را لحظه شماری می‌کند.

جنایات سفاکانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی به ویژه در ماه‌های اخیر دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و منجر به منزجر شدن بیشتر از این رژیم می‌شود، همچنین این جنایات هویت واقعی مستکبران عالم به عنوان حامیان اصلی این رژیم را به خوبی نمایان می‌کند و کوس رسوایی رسوایی مجامع مدعی حقوق بشر غربی را به صدا درآورده است.

جنایت سبوعانه اخیر رژیم اشغالگر قدس در حمله تروریستی به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت چندین نفر از مستشاران ایرانی که در خط مقدم مبارزه با تروریسم قرار داشتند بار دیگر خوی وحشی گری و قانون گریزی این رژیم را به دید جهانیان گذاشت اما چنین جنایاتی اسرائیل را نه تنها از شکست حتمی در غزه نجات نخواهد داد، بلکه به سرعت نابودی غده سرطانی شتاب دوچندانی خواهد داد.

سازمان بسیج رسانه از ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران به ویژه اهالی رسانه به عنوان پیش‌قراوان آگاه‌بخشی به افکار عمومی دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور حماسی در راهپیمایی روز قدس با مردم مظلوم فلسطین میثاقی دوباره بسته و نفرت و انزجارشان را از رژیم خونخوار و ظالم صهیونیستی ابزار کنند.

ارسال نظرات