خبرهای داغ:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، گفت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز جمعه ۱۷ فروردین در کرمانشاه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۸۹۴۵۳
|
۱۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت‌الاسلام مهدی عبدی، اظهار داشت: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت 10:30 صبح روز جمعه 17 فروردین همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در 50 نقطه استان عنوان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در تمامی شهرستان‌ها، بخش‌ها، دهستان‌ها و روستاهای بزرگ استان برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه راهپیمایی شهر کرمانشاه از میدان انقلاب اسلامی به سمت مسجد جامع و با سخنرانی استاندار کرمانشاه برگزار می‌شود گفت: این راهپیمایی در شهرستان سنقر و کلیایی ساعت 11 از میدان سپاه پاسداران به سمت مسجد جوادالائمه(ع)، پاوه ساعت 11 از میدان شهدا به سمت مسجد جامع و قصرشیرین نیز ساعت 11 از محل شهدای گمنام پارک شاهد به سمت میدان مهدیه برگزار می‌شود.

عبدی افزود: در شهرستان کنگاور ساعت 10:30 از میدان شهید سلیمانی خیابان حضرت امام خمینی(ره) به سمت مصلی نماز جمعه، گیلانغرب ساعت 11 از میدان جمهوری اسلامی به سمت مسجد جامع، ثلاث‌باباجانی ساعت 10:30 از میدان معلم به سمت چهارراه ناحیه مقاومت بسیج، شهرستان صحنه ساعت 11 از درب بیمارستان دکتر معاون به سمت مسجد جامع و دالاهو ساعت 11 از میدان حضرت امام خمینی(ره) به سمت مسجد المهدی(عج) برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین این راهپیمایی در شهرستان سرپل‌ذهاب ساعت 10 از میدان حضرت امام خمینی(ره) به سمت بقعه احمدبن اسحاق(ع)، روانسر ساعت 11 از روبه‌روی بانک ملت به سمت مسجد جامع، اسلام‌آباد غرب ساعت 10 از چهارراه کارخانه قند به سمت میدان حضرت امام خمینی(ره) و جوانرود ساعت 11:30 از میدان مولوی به سمت مسجد جامع جدید برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: امسال با توجه به جنایت‌های اسرائیل در غزه و همچنین حمله به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت جمعی از سرداران سپاه، می‌طلبد حضور پرشورتری در راهپیمایی روز جهانی قدس داشته و انزجار خود را از اقدامات جنایتکارانه رژیم جعلی صهیونیستی اعلام کنیم.

ارسال نظرات