مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد:

معرفی 9 هزار متقاضی تسهیلات مسکن روستایی به بانک

زنجان_مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: جهت دریافت تسهیلات 350 میلیونی ، تاکنون بیش از 9 هزارمتقاضی به بانک های عامل معرفی شده که از این تعداد 2500 خانوار انعقاد قرارداد نموده اند.
کد خبر: ۹۵۹۰۰۷۲
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۰

معرفی 9 هزار متقاضی تسهیلات مسکن روستایی به بانک

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان،رضا خواجه‌ای با اشاره به اعطای تسهیلات ۳۵۰ تومانی تسهیلات طرح ویژه بهسازی و مقاوم سازی روستایی اظهار داشت: برای دریافت تسهیلات ۳۵۰ میلیونی، تاکنون ۹۹۴۰ متقاضی به بانک‌های عامل معرفی نمودیم که از این تعداد ۲۵۰۰ خانوار انعقاد قرارداد نموده اند

وی با بیان اینکه کارمزد این تسهیلات پنج درصد و بازپرداخت آن ۲۰ ساله است، افزود: تمامی متقاضیان دریافت این تسهیلات در روستا‌ها و شهر‌های با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر می‌توانند پس از اخذ پروانه ساختمانی به بنیاد مسکن شهرستان خود مراجعه کنند.


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: اقساط بازپرداخت تسهیلات جدید با نرخ سود پنج درصد، حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در ماه خواهد بود، که متقاضیان پس از تشکیل پرونده در بنیاد مسکن، به بانک مربوطه جهت عقد قرارداد معرفی می‌شوند.


وی خاطرنشان کرد: به متقاضیانی که در سنوات قبل از تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی استفاده کرده‌اند، اما موفق به تکمیل و بهره برداری از واحد مسکونی خود نشده‌اند نیز مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان دیگر در قالب متمم تسهیلات پرداخت می‌شود.


خواجه‌ای تصریح کرد: از مجموع ۹۲ هزار واحد مسکونی روستایی در استان، تا کنون ۵۷ درصد مقاوم سازی شده است، که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۱۰ شاهد مقاوم سازی کلیه واحد‌های مسکونی روستایی در سطح استان باشیم.


فاطمه عسگری

ارسال نظرات
آخرین اخبار