فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: سپاه در کنار مردم و مسوولان با همه وجود و افتخار برای خدمت به کشور و تحقق اهداف عالیه انقلاب سلامی در عرصه‌های مختلف حضور خواهد داشت و آمادگی هر گونه خدمت رسانی به مردم شریف استان کردستان را دارد.
کد خبر: ۹۵۹۰۰۷۶
|
۱۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، باهدف برنامه‌ریزی و ارائه راهکار‌های مناسب جهت رفع مشکلات و معضلات شهری حسن عسکری صبح امروز با سردار امان‌الله گشتاسپی فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان، دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار که در دفتر فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان برگزار شد، فرماندار سنندج به بیان مهم‌ترین مسائل و مشکلات مرتبط با معضلات شهری در مناطق منفصل شهری خصوصاً منطقه نایسر صحبت به میان آورد.

در این دیدار سردار گشتاسب ضمن قدردانی از اهتمام ویژه فرمانداری سنندج در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی با اعلام همراهی در برنامه‌های دولت مردمی و انقلابی سیزدهم برای خدمت به مردم افزود: سپاه در کنار مردم و مسئولان با همه وجود و افتخار برای خدمت به کشور و تحقق اهداف عالیه انقلاب سلامی در عرصه‌های مختلف حضور خواهد داشت و آمادگی هر گونه خدمت‌رسانی به مردم شریف استان کردستان را دارد.

در ادامه این دیدار عسکری عنوان داشت: امیدواریم با کمک، هم‌اندیشی و همدلی مسئولان ضمن حل مشکلات مطرح شده در این دیدار، گام‌های مؤثری در راستای برنامه‌ریزی و اجرای هر چه‌بهتر برای رفع مشکلات و معضلات شهری خصوصاً در ناحیه منفصل برداریم.

انتهای خبر/

ارسال نظرات
آخرین اخبار