خبرهای داغ:

رمضان بستری برای رشد معنوی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: ماه مبارک رمضان یک فرصت ارزشمند برای رشد معنوی محسوب می‌شود.
کد خبر: ۹۵۹۰۲۹۶
|
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام سیدعابدین صادقی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه امروز 19 فروردین در محفل انس با قرآن کریم که ضمن حضور سربازان در حسینیه دوم بهمن ارومیه برگزار شد، گفت: ماه مبارک رمضان یک فرصت ارزشمند برای رشد معنوی و نزدیک شدن به خداوند متعال محسوب می‌شود، پس نباید آن را به سادگی از دست داد.

وی بر لزوم حضور منظم و مستمر در نشست‌های قرآنی تاکید کرد و گفت: در این محافل گاهی چنان حالات ژرف و تاثیرگذاری دست می‌دهد كه تا شب قدر آینده و بلكه تا آخر عمر، در همه افكار، اخلاق، كردار و رفتار شخص رخنه كرده و او را در یك خط و سیر معنوى قرار مى‌دهد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه خاطرنشان کرد: اگر کسانی هم به این حد از معنویت راه پیدا نمى‌كنند، به فراخور حال خود از مجالس و محافل و شب زنده داری‌ها بهره‌بردارى كرده و فیض معنوى کسب می‌کنند.

حجت‌الاسلام صادقی ریشه اصلى این دگرگونى‌ها و حالات را در خود افراد نهفته دانست و گفت: این كه تا چه حد خود را آماده بهره‌بردارى از بركات ماه رمضان و فضیلت‌هاى آن كرده باشیم، به این موضوع بستگی دارد که در طول سال چه مشی و روشی را در پیش گرفته‌ایم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه یکی از مهم‌ترین عوامل برای انس با خداوند متعال را دستگیری از نیازمندان و اقشار بی‌بضاعت دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع را همواره و در طول سال باید مدنظر قرار دهیم و در این سمت و سو گام‌های بلندی برداریم تا از این رهگذر خشنودی ذات اقدس الهی و اولیای الهی تامین شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار