خبرهای داغ:

مراسم گرامیداشت شهید صداقت و شهدای راه قدس در خشت برگزار می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون گفت: مراسم گرامیداشت شهید محسن صداقت و شهدای راه قدس در شهر خشت برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۹۰۳۴۱
|
۱۹ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ پاسدار حسین حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کازرون با گرامی داشت یادو خاطره شهدا و خصوصا شهدای اخیر در کنسولگری کشورمان در سوریه اظهار داشت: با توجه به منتصب بودن شهید محسن صداقت به بخش خشت شهرستان کازرون در مراسمی یادو خاطره این شهید والامقام و دیگر شهدای حادثه کنسولگری ایران در سوریه در خشت گرامی داشته می شود.

وی در خصوص شهدای مدافع حرم به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری در خصوص مدافعین و شهدای مدافع حرم می فرمایند این شهدا، این جوانان شما که در غربت به شهادت می‌رسند، حقیقت‌های درخشان زمانه ما، رویشِ‌های نسلِ جوانِ مؤمن و نماد ایستادگی جوانان انقلابی دربرابر ابزارهای تبلیغی دشمنان هستند.
فرمانده سپاه شهرستان کازرون تصری کرد: مراسم گرامیداشت شهید محسن صداقت و شهدای راه قدس فردا دوشنبه 20فروردین ماه از ساعت 16:30 با سخنرانی حجت الاسلام سعادت نژاد مشاور عالی فرمانده سپاه قدس و مداحی مداحان اهل بیت در مصلی نماز جمعه شهر خشت شهرستان کازرون برگزار می شود.
وی در انتها با اشاره به فداکاری ها و جانفشانی های شهدا در راه امنیت و آسایش امروز جامعه و حقی که بر گردن ما دارند، از عموم مردم جهت شرکت در مراسم شهدای مدافع حرم دعوت به عمل آورد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار