خبرهای داغ:
فرمانده سپاه ناحیه نطنز:

پایبندی به ارزش های اسلامی از ارکان بسیج به شمار می رود

نشست انس و مودت و ضیافت افطاری فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج نطنز با حضور فرمانده سپاه ناحیه نطنز در امامزادگان آقاعلی عباس و سید محمد علیهما السلام برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۹۰۵۱۳
|
۲۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از نطنز  ، سرهنگ پاسدارعلیرضا شبانی زاده  در مراسم طرح مودت و ضیافت افطاری فرماندهان پایگاه‌های بسیج طی سخنانی اظهار کرد: برای رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی همه باید تلاش کنند و کوچکترین زاویه ای با ولایت فقیه ممکن است قطار انقلاب را از مسیر اصلی منحرف و یا دچار مشکل کند.

وی ادامه داد: برای پایبندی به استقلال کشور باید تفکر بسیجی را در کشور حاکم کرد و این حاکمیت مستلزم تلاش همه آحاد ملت بخصوص قشر بسیج است.

فرمانده سپاه ناحیه نطنزاذعان کرد: اگر تفکر بسیجی در یک منطقه و یا روستا حاکم باشد دیگر نباید ناهنجاریهای مثل طلاق و اعتیاد و ... در آن منطقه جاری باشد.

شبانی زاده  تصریح کرد: همه فرماندهان پایگاه های بسیج باید تمام توان خود را در کنترل و مدیریت جامعه بکار گیرند تا ضمن نشر و اجرای احکام اسلام پایبندی به انقلاب و نظامی اسلامی بیش از گذشته محکمتر شود.

وی بیان داشت: پایبندی به ارزش های اسلامی از ارکان بسیج به شمار می رود زیرا بسیج و بسیجیان پیشقراولان حرکت انقلاب اسلامی تا رسیدن به قله سعادت هستند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار