خبرهای داغ:
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از آمادگی کامل کمیته امداد در روز عید سعید فطر در محل برگزاری نمازعید فطر برای جمع آوری زکات فطره مردم شریف و خیر استان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۰۷۴۷
|
۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷

قزوین_ ناصر ظاهری مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفتگو با بسیج بیان کرد: امدادگران کمیته امداد با آمادگی کامل در میعادگاه های برگزاری نماز عید فطر آماده دریافت زکات فطره نمازگزاران مومن می باشند.

وی افزود: ضمن حضور فیزیکی کمیته امداد در میعادگاهای برگزاری نمازعید فطر ، کمیته امداد تمهیدات ویژه ای را هم برای سهولت در پرداخت زکات فطره پیش بینی نموده است.

وی عنوان کرد: برای اولین بار دستگاه های خرید نان در نانوایی ها برای دریافت فطریه و کفارات هم استانی های عزیز برنامه ریزی شده است که همه افرادی که برای خرید نان به نانوایی ها مراجعه می نمایند می توانند فطریه و کفاره خود را از طریق دستگاههای خرید نان (نانی نو ) پرداخت نمایند.

ظاهری ادامه داد: مردم شریف قزوین می توانند از طریق شماره کارت‌های: فطریه عام ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۸۱۹۹ و فطریه سادات :۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۶۴۶۵ و کفاره غیر عمد: ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۴۷۳۳ و کفاره عمد ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۳۰۰۷ روش دیگر برای پرداخت وجوهات از طریق کد ussd *۸۸۷۷*۰۲۸*۵# و سامانه الکترونیکی www.emdad۳۳۸۰۸.ir فطریه و کفاره خود را در سریعترین زمان بدست نیازمندان برسانند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها