در سال جاری؛

کشف جرایم سرقت در استان بوشهر ۸۳ درصد افزایش یافت

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از افزایش ۸۳ درصدی کشفیات جرایم سرقت در سال جاری در استان بوشهر خبر داد.
کد خبر: ۹۵۹۱۳۲۹
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سرهنگ جوشن سهرابی صبح شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با برنامه ریزی و تلاش‌هایی که صورت گرفت خوشبختانه کشفیات جرایم سرقت استان در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۸۳ درصدی داشته است.

وی اضافه کرد: خروجی این اقدامات از جمله با شناسایی و دستگیری تعداد ۹ باند سارقین کاهش میزان سه درصدی وقوع جرایم سرقت در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بوده و همکاری شهروندان در رعایت توصیه‌ها و خود مراقبتی در کسب این موفقیت ستودنی است.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر اضافه کرد: با وجود همه این تلاش‌ها همچنان سرقت منزل، سرقت از اماکن خصوصی ازجمله سرقت از خانه باغ‌ها و ساختمان‌های در حال احداث، سرقت موتور، سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو، سرقت موبایل، سرقت کابل برق و مخابرات و سرقت احشام دارای فراوانی و یا افزایش در وقوع بوده است.

وی تاکید کرد: همراهی و همکاری بیشتر دستگاه‌ها در انجام صحیح وظایف محوله و شهروندان در خود مراقبتی و رعایت توصیه‌ها مورد نیاز مبرم است. درمان مصرف کنندگان مواد مخدر می‌تواند در کاهش این دسته از جرایم مؤثر واقع شود.

سهرابی افزود: پلیس استان در تلاش است با رویکرد هم افزایی و با کمک هر بیست و هفت دستگاه دارای شرح وظایف در پیشگیری و همراهی شهروندان مأموریت مهم پیشگیری و مقابله با جرایم سرقت را با جدیت تا پایان سال دنبال کند.

ارسال نظرات