تجمع بوشهری‌ها در حمایت از حمله به اسرائیل

بوشهری‌ها در حمایت از حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی تجمع خودجوش در این شهر برپا کردند.
کد خبر: ۹۵۹۱۵۲۳
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۲

تجمع بوشهری‌ها در حمایت از حمله به اسرائیل

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، در پی حمله موفقیت‌آمیز موشکی و پهپادی سپاه پاسداران علیه اسرائیل غاصب و جنایتکار مردم همیشه در صحنه و ولایت‌مدار بوشهر بامداد امروز با تجمع در میدان قدس از عملیات نظامی سپاه پاسداران علیه مواضع اسرائیل غاصب حمایت کردند.

بوشهری‌ها در این تجمع که پرچم‌های و جبهه مقاومت انقلاب اسلامی، حزب الله لبنان و فلسطین و پلاکاردهای «نصر من الله و فتح قریب» در دست داشتند با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شادی خود از عملیات اقتدارآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

در همین راستا استاندار بوشهر در پیامی از سپاهیان غیور انقلاب اسلامی در انتقام از صهیونیست‌ها حمایت کرد.

احمد محمدی‌زاده در این پیام از عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موشک باران رژیم صهیونیستی تقدیر کرد.

استاندار بوشهر در بخشی از این پیام تأکید کرد: دوران بزن در رو، تمام شده است و رزمندگان دلاور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اجازه خودنمایی به هیچ تجاوزگری نخواهند داد.

تجمع بوشهری‌ها در حمایت از حمله به اسرائیل

محمدی‌زاده تصریح کرد: دشمنان باید بدانند که هر اقدامی که علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهند با پاسخی کوبنده‌تر مواجه می‌شوند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد اظهار کرده است: ایران اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری و تدابیر دولت سیزدهم به سمت موفقیت‌های بیشتر در ابعاد مختلف حرکت می‌کند.

تجمع بوشهری‌ها در حمایت از حمله به اسرائیل

استاندار بوشهر این اقدام سریع سپاه پاسداران علیه صهیونیست‌ها را نشان‌دهنده قدرت دفاعی و توان رزمی ایران اسلامی دانست و تأکید کرد: هر دشمن تجاوزگری را به اشد مجازات تنبیه می‌کنیم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار