استاندار ایلام گفت؛

رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه معنوی برای نظام است

استاندار ایلام گفت: رضایتمندی مردم بزرگترین سرمایه معنوی برای نظام است که این امر انرژی برای خدمت دولت مردان به مردم است.
کد خبر: ۹۵۹۱۶۹۸
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام، روز یکشنبه ۲۶ فروردین‌ماه در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان، با اشاره به حمله موشکی و پهبادی به رژیم خبیث و ددمنش صهونیستی، گفت: این پیروزی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با حمایت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به وقوع پیوست، دل هر انسان آزاده و کسانی که به حقوق بشر واقعی عنایت داشتند را شاد کردند. به همه این نیروهای مجاهد درود می‌فرستیم و از همه آنها تشکر می‌کنیم.

وی افزود: رعایت اخلاق و اخلاق‌مداری سرلوحه مدیران دولت سیزدهم است و آن‌چه که داریم به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران است، شخصا سرباز نظام هستم و خود را در جایگاه خدمت‌گذاری به مردم می‌بینم.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی استان با بیان اینکه بنای دولت سیزدهم، اخلاق‌مداری و حکمرانی اسلامی است، ادامه داد: رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه معنوی برای نظام است و همین رضایت‌مندی، انرژی برای خدمت دولت‌مردان به مردم است.

وی خاطرنشان کرد: نظام و دولت قائم به شخص نیست و قلم، تفکر و گفتمان شورای اطلاع‌رسانی، در تحلیل و تبیین نگاه‌ها، بیان دستاوردهای دولت باشد.

بهرام‌نیا با قدردانی از عملکرد اعضای شورای اطلاع‌رسانی استان، بیان کرد: عملکرد شورای اطلاع‌رسانی استان رضایت‌بخش است و از همه اعضای شورای اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه استان قدردانی می‌کنم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار