پیام مرکز وکلای قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد به اقدام انقلابی سپاه

مرکز وکلای قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد در پی عملیات وعده صادق و حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی، بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۹۱۹۳۸
|
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، در پیام کورش قنبری مرداسی رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداقوت به دلاور مردانِ فداکارِ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران. کشورهای به اصطلاح حامی حقوق بشر که چشمان خود را عامدانه بر روی جنایات رژیم جعلی صهیونیستی بسته اند و حال بیدار شده و به محکوم کردن اقدام جمهوری اسلامی ایران می پردازند، نشان دهنده جانب داری و دروغین بودن ادعاهای حقوق بشر این کشورها بوده است زیرا ایران اسلامی مطابق با قوانین اقدام انجام داده است. نیروهای مسلح کشورمان، صفحه جدیدی از تاریخ اقتدار ایران اسلامی را بار دیگر رقم زده و درس عبرت آموزی به استکبار جهانی نشان دادند.

واکنش نظامی ایران پاسخی بوده که کاملاً بر اساس حق دفاع مشروع با اصول تناسب و ضرورت مطابق ماده 51 منشور سازمان ملل متحد، موجه بوده است. از طرفی این پاسخ بوده است نه حمله و این پاسخ هوشمندانه را می توان، بیداری جهان در دفاع از حقـوق مردم ستم دیده تحت جنایات این رژیم جعلی دانست. موجی از شادمانی در سراسر ایران اسلامی و آزادگان جهان شکل گرفته است که ضمن اعلام حمایت قاطع از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، به نمایندگی از خانواده بزرگ مرکز وکلای قوه قضائیه استـان کهگیلویه و بویراحمد، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می داریم.

کورش قنبری مرداسی فروردین‌ماه ۱۴۰۳

ارسال نظرات
آخرین اخبار