مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان:

۲۷۱ هکتارزمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در زنجان تامین شده است

زنجان- مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت:تاکنون برای اجرای پروژه های حمایتی مسکن 271 هکتار زمین (بصورت اجاره 99 ساله) تامین شده و برای بقیه متقاضیان واجد شرایط نیز در مرحله تامین و الحاق اراضی مدنظر می باشد.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۵۸
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰

۲۷۱ هکتارزمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در زنجان تامین شده است
به گزارش خبرگزاری بسج زنجان جعفر قزوینیان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برنامه چهارساله استان زنجان در طرح نهضت ملی مسکن ۶۸ هزار و ۱۱۲ واحد مسکونی است، گفت: از این تعداد ۴۸ هزار و ۱۱۲ واحد شهری و ۲۰ هزار واحد مسکن روستایی است.

وی با بیان اینکه در بخش مسکن حمایتی برش دو ساله استان ۱۳ هزار و ۵۳۱ واحد مسکونی است، ابراز کرد: برش دو ساله در بخش خودمالکی ۶ هزار و ۱۴ واحد، بازآفرینی شهری ۴ هزار و ۵۱۰ واحد و در بخش مسکن روستایی ۱۰ هزار واحد مسکونی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، به میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان اشاره کرد و گفت: پروژه‌های حمایتی نهضت ملی مسکن از متوسط پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی برخوردار هستند.

قزوینیان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن ملی در بخش خودمالکی را ۵۵ درصد، بازآفرینی شهری ۳۴ درصد و در بخش روستایی را ۹۲ درصد اعلام کرد.

وی گفت: برنامه ریزی و اقدامات لازم جهت تامین اراضی برای ۲۱ هزار متقاضی واجد شرایط طرح مذکور در دست اقدام می‌باشد و در سال جدید با جدیت پیگیر تامین زمین هستیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در پایان بیان داشت:در خصوص پروژه‌های در دست احداث نیز جلسات و پیگیری‌ها از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی استان نسبت به اجرای سریع پروژه‌ها صورت می‌پذیرد.


فاطمه عسگری

ارسال نظرات
آخرین اخبار