خبرهای داغ:

نمایشگاه و کارگاه خیابانی نقاشی وعده صادق در کرمانشاه برپا شد

نمایشگاه و کارگاه خیابانی نقاشی وعده صادق به مناسبت پاسخ تنبیهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی در مقابل مسجد جامع کرمانشاه برپا شد.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۶۹
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، این برنامه به ابتکار و همت معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و انجمن نقاشان معاصر بعد از پاسخ غرور آفرین سپاه پاسداران به تجاوز رژیم متجاوز اسرائیل به ساختمان کنسولی ایران در دمشق و شهادت سرداران سپاه اسلام طراحی و اجرا گردید.

اجرای این برنامه مورد استقبال و توجه بسیار خوب شهروندان قرار گرفت و همچنین به صورت همزمان و زنده از طریق شبکه سراسری خبر و شبکه استانی زاگرس قرار گرفت.

«جمال برفی» معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه هدف از برگزاری این رویداد را ادای دین ، تقدیر و تشکر هنرمندان از پاسخ کوبنده سپاه اسلام به رژیم منحوس صهیونیستی و نشر ارزشهای مقاومت و خلق آثار هنری و روایت مظلومیت ملت مظلوم غزه عنوان کرد.

وی اضافه کرد که ادامه کارگاه و نمایشگاه امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین ماه در طبقات ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار