خبرهای داغ:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

هدف ارتش خدمت به مردم و ایحاد امنیت در کشور است

آیت الله عبادی گفت: هدف اصلی ارتش جمهوری اسلامی خدمت به مردم در مناسبت‌های مختلف، حوادث، آبادانی کشور و ایجاد امنیت در جامعه است.
کد خبر: ۹۵۹۲۰۹۶
|
۲۸ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز در دیدارِ فرماندهان ارتش استان که به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام شد، با گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی، گفت: فلسفه وجودی نیرو‌های نظامی و ارتشی ایران با سایر کشور‌ها متفاوت است و در ایران نیرو‌های ارتش خدمت رسان مردم هستند.

 

هدف ارتش خدمت به مردم و ایحاد امنیت در کشور است

 

وی گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی در خدمت دین و اسلام است و خطر‌ها را همواره به جان می‌خرد که در اصل ارتش کار آنان نظامی نیست بلکه خدمات رسانی و کمک به مردم در مواقع مختلف است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ارتش ما در ایران اسلامی یک ارتش مکتبی و مایه افتخار است.

امیر شاطری فرمانده ارشد نظامی آجا در خراسان جنوبی، در ابتدای این دیدار با گرامیداشت روز ۲۹ ارتش و هفته ارتش به تشریح برنامه‌های این هفته پرداخت.

 

هدف ارتش خدمت به مردم و ایحاد امنیت در کشور است

امیر شاطری گفت: امروز اقتدار ما در ایران اسلامی مرهون خون شهیدان است و نیرو‌های مسلح همواره در کنار رهبری و مردم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: امروز از برکات انقلاب اسلامی، ارتش به دستاورد‌های بزرگی دست یافته و به خودکفایی در جهت ساخت تجهیزات نظامی رسیده است و دارای روحیه اخلاق، ایثار و ارزش‌ها است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار