خبرهای داغ:
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی:

فلسطین همه معادلات رژیم صهیونیستی را بر هم زده است

حجت‌الاسلام میثم فیاضی گفت: فلسطین همه معادلات رژیم صهیونیستی را بر هم زده است.
کد خبر: ۹۵۹۲۷۳۱
|
۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی، امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی(ره) ارومیه برپا شد، گفت: نسل‌های جدید فلسطینی همه معادلات اسراییل را به هم زده است و با قدرت مقابل دشمنان خود در حال ایستادگی و مقاومت هستند.

وی ادامه داد: ماه مبارک رمضان را به تازگی پشت‌سر گذشته‌ایم، بنابراین بنده‌‌های ناب خداوند متعال در بهترین شرایط و حالات روحی قرار دارند و به واسطه انس با خداوند متعال توانسته‌اند به حد بالایی از نورانیت و معنویت دست پیدا کنند بنابراین باید تلاش شود حالت و شرایط فعلی همواره حفظ و تقویت شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن تبریک این روز به مردم انقلابی و شهیدپرور استان، همه تصمیمات و اقدامات حضرت امام خمینی(ره) را معجزه‌گونه دانست و ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) براساس دوراندیشی که داشته‌اند نسبت به تاسیس سپاه، نام‌گذاری روز ارتش، روز جهانی قدس و ... مبادرت کردند که برکات این تصمیمات متعالی را امروز شاهد هستیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از بدو پیروزی انقلاب تاکنون درصدد هستند که اقتدار کشورمان را بشکنند و ما را شکست دهند، ادامه داد: سربازان جان برکف انقلاب اسلامی برای مبارزه با ظلم و استکبار برپا خاسته‌اند و هرگز اجازه نمی‌دهند به کشور ما گزندی وارد شود.

حجت‌الاسلام فیاضی با بیان اینکه، رژیم جعلی صهیونیستی ماه‌ها است حملات و جنایت‌ها را در فلسطین و نوار غزه شدت بخشیده است و اشتباه بزرگ دیگری مبنی بر حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه را مرتکب شد، اضافه کرد: با این سری اقدامات اسراییل درصدد است که بر شکست‌های اخیر خود سرپوش بگذارد.

وی ضمن ابراز خشنودی از اینکه نسل‌های جدید فلسطینی همه معادلات اسراییل را به هم زده است، اضافه کرد: نتانیاهو برای نخستین بار اعلام کرده است فاجعه بزرگی برای این رژیم رخ داده پس اسراییل در حال فروپاشی است و این مسیر راه برگشت ندارد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی ضمن یادآوری بیانات حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر «آمریکا شیطان بزرگ است»، گفت: آمریکا مطلع است اگر اسرائیل وجود نداشته باشد منطقه را از دست خواهد داد پس روز به روز بیشتر از آن حمایت می‌کند و مدام به نفع این رژیم آراء سازمان ملل متحد را وتو می‌کند.

حجت‌الاسلام فیاضی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در 8 ماه گذشته نتوانسته حریف شبه‌نظامیان «حماس» شود، اضافه کرد: پس هرگز این رژیم جعلی و کودک‌کش نخواهد توانست در مقابل جهان اسلام کاری از پیش ببرد و مقابل امت اسلام ایستادگی کند.

وی با بیان اینکه شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهید تهرانی‌مقدم و شهدای دیگری همچون ایشان ایران اسلامی را به اقتدار عظیمی رساندند، ادامه داد: برخی به اشتباه «دوره دوره گفتمان است نه موشک‌ها» را شعار خود کرده بودند، حال آنکه تنها با تسلیحات جنگی می‌توان مقابل دشمنان ایستادگی کرد.

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار