معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تهران:

دانشجویان در شش محور در کرسی های آزاد اندیشی با هم رقابت می کنند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب خاطر نشان کرد: سال قبل کرسی های آزاد اندیشی در ۴ محور برگزار شد اما امسال دو محور سلامت و هنر و معماری نیز به این رویداد اضافه شده و به 6 محور ارتقا یافته است.
کد خبر: ۹۵۹۹۱۵۲
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۷

دکتر حسن غنیمتی معاون فرهنگی و دانشجویی  دانشگاه آزاد اسلامی   تهران  در حاشیه برگزاری رویداد سراسری کرسی های آزاد اندیشی که به میزبانی واحد تهران غرب، برگزار شد،   افزود:  در هر محور ۱۰ گزاره به  شرکت کنندگانی که در مرحله استانی برنده شده اند ارائه می شود که می‌توانند ۵ اولویت را انتخاب کنند. این گزاره ها نیز در مورد مسائل مهم مرتبط با آن محور است که به طور مثال در حوزه اقتصادی آیا تحریم ها مانع توسعه است یا خیر؟ و در حوزه هنر و معماری آیا شیوه های طراحی شهری ما با اصول مذهبی و سنتی ما سازگار است یا خیر و یا در حوزه اجتماعی آیا فیلترینگ برای جامعه مناسب است یا خیر و ... . بنابراین در محورهای مختلف ششگانه موضوعاتی که مسئله روز جامعه است و می‌تواند بین دانشجویان مورد مباحثه قرار بگیرد ارائه شده و آنها از بین ۱۰ گزاره از هر محور، ۵ اولویت را برای رقابت خودشان انتخاب کرده اند.

دکتر غنیمتی  با اشاره به اقدامات موثر واحد تهران غرب در میزبانی این دوره از رقابت ها  گفت: کار ثبت نام، تعریف سامانه ها، فیلتر کردن تیم ها و رفع ایراد ها از آذر ماه در  استانها آغاز شده که هر استان مرکزیت و مسئولیت برگزاری آن را بر عهده داشته به غیر از استان تهران که شامل ۵ ناحیه بوده است. واحد تهران غرب در ناحیه ۴ حضور داشته که شامل دانشگاه های دولتی و آزادی که در این محدوده قرار داشتند، هست و برای رقابت به این واحد دانشگاهی آمدند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار