خبرهای داغ:
احمدوند:

ساماندهی ترافیک نهاوند راهکار کارشناسی و اجرایی می‌خواهد

همدان-فرماندار نهاوند با اشاره به ترافیک شهر نهاوند گفت: باید راهکاری اندیشیده شود و برای ترافیک شهر فکری کارشناسی شود.
کد خبر: ۹۵۹۹۳۵۳
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، ضرغام احمدوند در شورای ترافیک شهرستان نهاوند با تاکید بر رفع بلاتکلیفی در دهنو راه اظهار کرد: وضعیت جاده دهنو راه و شرایطی که دارد و ضرورتی که در ساماندهی آن مطرح است، بین شهرداری و راهداری بلاتکلیف مانده است.

وی گفت: استان ملاک را طرح تفضیلی شهر می‌داند و در این باره تاکید می‌شود، که به صورت ویژه یک نشست برگزار و این مشکل برای همیشه رفع شود.

فرماندار نهاوند در ادامه با اشاره به ترافیک شهر نهاوند بیان کرد: چشم مردم به مصوبات و خروجی‌های این جلسات است و باید راهکاری اندیشیده شود و برای ترافیک شهر فکری کارشناسی شود.

وی افزود: خیابان‌ها کم عرض و خودروها هم در حال افزایش هستند و در نهایت اینکه مبلغ جریمه هم پاسخگو نیست و کاری از پیش نرفته است.

احمدوند تصریح کرد: عدم وجود پارکینگ در مرکز شهر سبب پارک‌های نامنظم و غیر قانونی در مراکز پر تردد شهر شده است و نیاز به راهکار بلند مدت است، از طرفی برای برخی موانع دیگر هم طرحی کوتاه مدت اندیشیده شود، دست‌فروش‌ها، خودروها هر کدام برای خود معضلی برای این شهر شده‌اند.

وی با تاکید بر ساماندهی تابلوهای راهنمایی درون شهری اظهار کرد:  نصب دوربین‌های پایش تصویری در خیابان‌های اصلی شهر ضروری است، نرخ جریمه‌ها نیز باید افزایش یابد .

فرماندار نهاوند با بیان اینکه مصوبات شورای ترافیک مهم است و لزوما باید اجرایی شود، افزود: هفته آینده کارشناسان شورای ترافیک با انجام بازدید در شهر موضوع ترافیک و مشکلات مطرح شده در برخی خیابان های تعیین شده، بررسی و راهکار لازم را ارائه دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات