خبرهای داغ:
همزمان با حضور کاروان خدام امام رضا (ع) در دزفول، ۸ زندانی جرائم غیرعمد ندامتگاه این شهرستان آزاد شدند و به کانون گرم خانواده بازگشتند.
کد خبر: ۹۵۹۹۴۸۹
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، کاروان خدام اعزامی از حرم امام رضا (ع) که به مناسبت دهه کرامت در استان خوزستان حضور یافته‌اند، به ندامتگاه شهرستان دزفول رفتند و با زندانیان دیدار کردند.

سفیران و خادمان حرم امام هشتم شیعیان در قالب کاروان "زیر سایه خورشید" با حضور در زندان دزفول مورد استقبال باشکوه زندانیان قرار گرفتند و فضایی با حال و هوای معنوی به وجود آمد.

خادمان حرم امن امام رضا (ع) از بند‌های این ندامتگاه بازدید و در این روز‌ها که همه آرزوی زیارت امام رضا (ع) در مشهد مقدس را دارند با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف، فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند.

در این بازدید به برکت حضور خادمان امام رضا (ع) زمینه آزادی ۸ زندانی جرائم غیرعمد در زندان دزفول با مبلغی بیش از ۱۰ میلیارد ریال فراهم شد.

همچنین خادم‌های آستان قدس رضوی بسته‌های معیشتی را میان سربازان ندامتگاه توزیع کردند و مقرر شد به قید قرعه ۲ خانواده از سربازان زندانی متاهل برای زیارت امام رضا (ع) راهی مشهد شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار