با هوشیاری ماموران انتظامی؛

جاعل قراردادهای فروش زمین در اردبیل دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: با هوشیاری ماموران انتظامی در اردبیل جاعل بزرگ قرارداهای فروش زمین های واهی در اردبیل دستگیر شد.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۶۲
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۱

جاعل قراردادهای فروش زمین در اردبیل دستگیر شد

به گزارش خبرنگار بسیج، سیدجواد تقوی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در اردبیل از دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه ای در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی اردبیل و بیله سوار خبر داد و اظهار کرد: در این رابطه 210 قرار داد جعلی به ارزش 20 میلیارد ریال کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در رابطه با جعل قراردادهای فروش زمین و نگهداری اوراق جعلی با نام یک شرکت تعاونی در شهرستان های اردبیل و بیله سوار بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل افزود: با انجام بررسی های تخصصی صحت گزارش ها برای پلیس محرز و پس از هماهنگی قضائی در بازرسی از دفتر این جاعل و کلاهبردار ۱۲۰ قرار داد جعلی کشف شد.

سردار تقوی با اشاره به شناسایی مخفیگاه جاعل و کلاهبردار با اشرافیت اطلاعاتی در شهرستان بیله سوار بیان کرد: پس از هماهنگی قضائی و در عملیات هوشمندانه پلیسی جاعل و کلاهبردار حرفه ای دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او ۹۰ قرارداد جعلی دیگر نیز کشف شد.

وی ارزش ۲۱۰ قرارداد جعلی کشف شده که نوعی اقدام پیشدستانه است را ۲۰ میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: جاعل و کلاهبردار حرفه ای با دستور مرجع قضائی و با صدور قرار وثیقه مناسب روانه زندان شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار