دیدار خادمان امام رضا (ع) با دو خانواده شهید در دشتستان

خادمان امام مهربانی‌ها در قالب کاروان زیرسایه خورشید به مناسبت دهه کرامت با دو خانواده شهید در دشتستان دیدار کردند.
کد خبر: ۹۶۰۰۲۹۲
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۵

دیدار خادمان امام رضا (ع) با دو خانواده شهید در دشتستان

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتستان، خادمان امام مهربانی‌ها درقالب کاروان زیرسایه خورشید به مناسبت دهه کرامت در قالب هفدهمین دوره جشن‌های مردمی با حضوردرمنزل شهید صداقت از شهدای کنسولگری سوریه وشهید امینی ازشهدای دفاع مقدس دردشتستان با خانواده گرانقدر این شهیدان دیدار کردند.
حجت الاسلام رجایی خراسانی، خادم حرم رضوی با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: خوشحال هستیم که توانستیم با پرچم متبرک امام رضا (ع) درجمع خانواده شهدا باشیم.
خادم حرم رضوی با بیان اینکه شهادت در راه خدا، یک افتخار و سعادت بزرگ است، افزود: یکی از امتیازات شهید مقام شفاعت است، امیدواریم شهدای عزیز همه‌ی ما را مورد شفاعت قراردهند.
حجت الاسلام رجایی خراسانی، تصریح کرد: پدر و مادر شهید، جایگاه ویژه‌ای از نظر معنوی دارند؛ زیرا وجودشان که همان فرزند بوده در راه ارزش‌ها، وطن و امنیت کشور، شهید شده است.
خانواده شهدا ضمن خوش آمدگویی به خادمان امام رضا (ع) که محبت آن حضرت در دل همه ایرانیان جای دارد و همه دل تنگ حرم نورانییش می‌شوند تاکید کردند: به دشمنان ایران، انقلاب و اسلام اعلام می‌کنیم که همه ما ادامه دهنده راه شهدا هستیم.

دیدار خادمان امام رضا (ع) با دو خانواده شهید در دشتستان

در این دیدار که در فضایی آکنده از معنویت انجام شد، خادمان آستان حضرت شمس الشموس (ع) خانواده شهید را مورد تفقد خود قرار دادند و یاد این شهدا را گرامی داشتند وهدایای متبرکی را به خانواده شهدا اهدا کردند.
شهید محسن صداقت از مسئولان هوافضای سپاه و به عنوان مستشار نظامی در کشور سوریه بود که در حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق به شهادت رسید.
پیکر مطهر شهید قدرت الله امینی تا هشت سال مفقود الاثر بود تا اینکه در تاریخ ۱۳۷۵/۱۱/۱۰ پیکر مطهرش توسط گروه تفحص و تجسس کشف شد وتکه استخوان‌های عاشقش در «بهشت سجاد (ع)» برازجان آرام گرفت.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار