جانشین فرمانده انتظامی کشور:

پیش‌بینی‌های لازم برای ارائه خدمات به زائران اندیشیده شده است

جانشین فرمانده انتظامی کشور با اشاره به اینکه پلیس هیچ‌گونه دغدغه‌ای برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی ندارد، گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای ارائه خدمات انتظامی و ترافیکی به زائران اندیشیده شده است.
کد خبر: ۹۶۰۰۳۳۰
|
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج ، سردارقاسم رضایی عصر امروز در جمع اصحاب رسانه ایلام اظهار کرد: پلیس تجربیات خوبی برای برگزاری مراسم اربعین دارد و این تجربیات در حوزه آمدوشد و هدایت زائران از مبدأ تا مقصد و حتی تا آن‌سوی مرز می‌تواند در برگزاری هرچه باشکوه‌تر شدن کنگره امسال به ما کمک کند.

 

جانشین فرمانده انتظامی کشور با اشاره به اینکه در مجموعه انتظامی کشور همواره خیل عظیم عاشقان و مشتاقان آماده خدمت‌رسانی و خدمتگزاری زائران هستند، افزود: پلیس در این مأموریت مهم در مقوله امنیت هیچ‌گونه مشکلی ندارد.

 

رضایی با تأکید بر اصل مدیریت زمان و مدیریت تردد توسط زائران حسینی، اظهار کرد: تنها خللی که می‌تواند در کندشدن تردد زائران تأثیرگذار باشد عدم مدیریت زمان و استقبال بیش از گنجایش زائران است که پلیس با هماهنگی سایر دستگاه‌ها، این موضوع را برنامه‌ریزی کرده و نیاز به همکاری زائران حسینی دارد.

 

 جانشین فرمانده انتظامی کشور در پایان با تأکید بر اینکه پیش‌بینی‌های لازم برای ارائه خدمات انتظامی و ترافیکی به زائران اندیشیده شده است، خاطرنشان کرد: پلیس هیچ‌گونه دغدغه‌ای برای ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی ندارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار