خبرهای داغ:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

شهید آل هاشم امام جمعه نبود امام هر روز بود

تبریز- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با ابراز تاسف از حادثه دلخراس سقوط بالگرد رئیس جمهور و هیات همراهش که نماینده ولی فقیه در استان نیز جزو آن ها بود، اظهارداشت: شهید آل هاشم امام جمعه نبود امام هر روز بود.
کد خبر: ۹۶۰۰۵۸۳
|
۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در آیین بزرگداشت شهدای خدمت در مصلای امام خمینی(ره) تبریز، با اشاره به اینکه امام جمعه فقید تبریز نرده های مصلای این شهر که خواص را از عوام جدا می کرد برداشت، گفت: وی با رفتار و کردارش فاصله مردم و مسوولان را کم کرد. 

حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه نبود امام هر روز بود، گفت: وی در دل مردم جا داشت و قبل از اینکه به دیگران توصیه ای بکند خود عمل می کرد.

وی اظهار کرد: شهید آل هاشم در دوران دفاع مقدس در کنار رزمندگان اسلام حضور داشت و در کنار شهید سپهبد صیاد شیرازی قرار گرفته بود و از غرب، جنوب و شمالغرب و مناطق مختلف عملیاتی حضور داشت.

حجت الاسلام سرایی گفت: آیت الله آل هاشم در دوران هشت ساله در کنار فرماندهان بزرگی مانند شهید «آبشناسان» قرار گرفت و سابقه درخشانی از نقش آفرینی خود در دوران دفاع مقدس بجا گذاشت.

مردم تبریز از صبح امروز سوگوار امام جمعه شهید خود بوده و هم اکنون در حال عزاداری در مصلای امام خمینی(ره) هستند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار