در راستای فراهم کردن بستر برگزاری شایسته کنگره شهدای البرز؛

همایش «عهد خادمی» در استانداری البرز برگزار می‌شود

همایش بزرگ «عهد خادمی» که پیشتر به جهت شهادت رئیس جمهور و شهدای خدمت لغو شده بود و قرار بود در اردوگاه شهید رجایی محمد شهر برگزار شود؛ در سالن شهدای دولت استانداری البرز، برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۹۶۰۵۲۲۸
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، همایش بزرگ «عهد خادمی» باهدف هم اندیشی و هم گفتمانی درشروع عملیات بزرگ فرهنگی کنگره ملی شهدای استان البرز همزمان با پنجشنبه ۲۴خرداد ماه از ساعت ۸:۳۰صبح و با حضور آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز، مجتبی عبدالهی استاندار البرز، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه استان البرز و مسئولان و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی این استان و شهرستان‌های تابعه، در راستای فراهم کردن بستر برگزاری شایسته کنگره شهدای البرز در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار خواهد شد.

همایش «عهد خادمی» در استانداری البرز برگزار می‌شود
گفتنی است، این آئین توام با تقدیم احکام اعضای ستاد کنگره شهدای استان و شهرستان‌ها، امامان جمعه شهرستان‌ها و شهر‌ها به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری، فرمانداران به عنوان رئیس ستاد کنگره شهدا، فرماندهان سپاه‌های شهرستان‌ها به عنوان دبیران ستاد کنگره شهدای شهرستان و مسئولان دستگاه‌ها به عنوان کمیته‌های اجرایی کنگره شهدا، خواهد بود.

این همایش پیش از این، روز دوم خرداد ماه برنامه ریزی شده بود که به سبب شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور فقید و شهدای خدمت به تعویق افتاد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار