برگزاری جشن‌های محله محور عید غدیرخم در اشتهارد+تصاویر

جشن‌های محله محور بزرگی به مناسبت عید سعید غدیر خم، با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان، در جوار مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان اشتهارد و مسجد امام رضا (ع) برگزار شد.
کد خبر: ۹۶۰۹۲۰۰
|
۰۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، جشن‌های محله محور بزرگی به مناسبت عید سعید غدیر خم، با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسئولین شهرستان، در جوار مزار مطهر شهدای گمنام شهرستان اشتهارد و مسجد امام رضا (ع) برگزار شد.

گفتنی است، جشن عید سعید غدیرخم در مسجد امام رضا علیه السلام، به همت پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد علیه السلام و با حضور اقشار مختلف مردم و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان، برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیرخم، گفت: عید سعید غدیرخم بزرگ‌ترین عید مسلمانان است و به همین خاطر به آن عیدالله الاکبر می‌گویند.

وی در ادمه بیان کرد: واقعه غدیر نقش مهم و سرنوشت سازی، در تعیین مسیر آینده اسلام داشت که در آن پیامبر اسلام (ص) مهم‌ترین ماموریت خود یعنی تبلیغ رسالت را انجام داد.

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در ادامه با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو، گفت: انتخابات پرشور و انتخاب شخص اجرایی کشور با رای بالا که بالاترین شخص اجرایی کشور، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها