حجت الاسلام والمسلمین هاشمی:

تبیین و روشنگری زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشستی با اعضای مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر این استان گفت: تبیین و روشنگری در جامعه زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است.
کد خبر: ۹۶۰۹۳۲۳
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۸

تبیین و روشنگری زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرضا هاشمی در این نشست ضمن تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم بر ضرورت تبیین و روشنگری در جامعه تاکید کرد و افزود: تبیین و روشنگری در جامعه زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری آینده می‌شود.

سید عبدالرضا هاشمی با بیان اینکه افزایش هیجانات انتخاباتی از طریق رسانه سبب ایجاد شور انتخاباتی در جامعه و در پی آن مشارکت بیشتر می‌شود اذعان کرد: رسالت اصلی نیروهای انقلابی در این حیطه زمانی دعوت مردم جهت حضور در انتخابات است.

تبیین و روشنگری زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است

این مقام مسئول با بیان اینکه حرکت بر خلاف راهبرد‌ها و رهنمود‌های ولایت فقیه سبب سقوط جامعه در زمینه‌های مختلف می‌شود اذعان کرد: ولایت فقیه نماد حرکت الهی و تداوم آن در جامعه جهت ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) است.

مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر نیز در این نشست ادامه راه شهید رئیسی را به دست دولت آینده بسیار مهم دانست و گفت: بدون شک با ادامه راه شهید رئیسی کشور در زمینه‌های مختلف به شکوفایی خواهد رسید.

تبیین و روشنگری زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات است

سرهنگ خضر فقیه ولایتمداری، ایمان، تجربه و اقتدار را از معیار‌های اصلی فرد اصلح عنوان کرد و افزود: شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه نه تنها کشور را در غم و اندوه کشاند بلکه تمامی حق طلبان جهان نیز در پی این حادثه جانکاه افسوس خوردند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار