خبرهای داغ:

هیئت اندیشه ورز بسیج ادارات یک ریل گذاری مبتنی برکشف مسائل کشور است

جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج ادارات وکارمندان شهرستان بندرماهشهربا سخنرانی سرهنگ قمرزاده پیرامون نقش و مسئولیت این هیئت که ریل گذاری مبتنی برکشف مسائل کشور است برگزارشد.
کد خبر: ۹۶۰۹۴۹۵
|
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج ادارات و کارمندان کشور باسخنرانی سرهنگ امیر قمر زاده  پیرامون نقش و مسئولیت این هیئت که ریل گذاری مبتنی برکشف مسائل کشور است برگزار شد.

سرهنگ قمر زاده  بیان داشت یکی از جلسات موثر و بسیار خوبی که در رده های بسیج تشکیل می شود بحث هیئت های اندیشه ورز هست و می توان گفت این یک جلسه نخبگی هست که برای راهبرد نگاری، تعیین مسیری روشن برای انجام درست کارها تشکیل می شود. لذا از این جهت یک جایگاه و موقعیت ویژه ای دارد که عزیزان به آن اهتمام دارند.


هیئت اندیشه ورز بسیج ادارات با یک آینده پژوهی، با یک نگاه به آینده و با توجه به شرایطی که اکنون در آن قرار گرفته ایم می آید یک راهبرد یا راهبردهایی را ترسیم می کند که کمک کند به آن مقاوم سازی و استمرار بدهد به آن در همین حوزه عملی و هدفی که دارد، این نکته اساسی است، در راستای کاری که دوستان حضور پیدا کرده اند و ما هم دنبال می کنیم خوب است که به این سوال پاسخ بدهیم که بعد از 8 آذر 1402 بگوییم حداقل تا پنجم آذر سال آینده ما می خواهیم در اجرای فرمایشات حضرت آقا این کارها را انجام بدهیم.

اگر بسیج ادارات در این حوزه ها پر قدرت و با برنامه وارد شود این به مصون سازی کشور و نظام و ارتقا و افزایش سرمایه اجتماعی کمک می کند. پشتوانه قدرت ما درنظام مردم هستند و جایی که حضور مردم پررنگتر باشد این خودش از فاکتورهای بزرگ مصون سازی کشور و نظام هست و باید به آن توجه شود.

هیئت اندیشه ورز ادارات کشور، یک ریل گذاری است که این ریل گذاری مبتنی برکشف مسائل کشور است وباید یک حرف کلی را ضمیمه اش کرد و میدانی اش کنیم. میدانی کردن این صحبت ها این هست که در همین بسیج ادارات ما مسائل را درست  بشناسیم و خوب دسته بندی کنیم. چه بسا به یک فهرست دست پیدا کنیم زیرا در دسته بندی مشکلات از 10 الی 20 و 100 هم بالاتر می رود.
بعد از سخنان سرهنگ قمر زاده، کارآفرینان شهرستان مشکلات خودرا درشهرک های صنعتی شهرستان بیان کردند، ودراین جلسه با حضور مسولین ادارات شهرستان برگزار شد، مسولین ادارات شهرستان توضیحاتی در این جلسه مطرح کردند و قول مساعد دادند که مشکلات کارآفرینان را در شهرستان حل کنند، درپایان این مراسم جناب سرهنگ قمر از کارآفرینان شهرستان، مسولین ادارات که دراین جلسه حضور یافتند تقدیر تشکر کردند، دستوراتی، به فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارمندی، کانون بسیج صنعت معدن، کانون بسیج  اصناف، علمی پژوهشی درخصوص، پیگیری مصوبات تا حصول نتیجه را دادند .

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها