خبرهای داغ:
در راستای بزرگداشت شهدای خدمت؛

کتاب صبح شام جهت توزیع در کتابخانه های استان قزوین، خریداری شد

کتاب صبح شام جهت توزیع در کتابخانه های استان قزوین، خریداری شد
 محمدبیگی از خریداری و توزیع کتاب صبح شام خاطرات شهید امیرعبداللهیان از جنگ سوریه به مناسبت فرارسیدن چهلمین روز عروج ملکوتی شهدای خدمت، در کتابخانه های استان قزوین خبر داد.
کد خبر: ۹۶۰۹۶۲۷
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۷

قزوین_ به گزارش بسیج، کتابخانه های قزوین آگاهی بخشی و زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا را از اولویت های مهم خود قرار داده که در این راستا کتاب هایی ارزشمند با محتوای زندگینامه و خاطرات شهدا از ابتدای انقلاب اسلامی تا شهدای مدافع حرم و هم اکنون شهدای خدمت، خریداری و به صورت مستمر به مجموعه کتابخانه های استان تزریق می شوند. 

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با اشاره به خدمات ارزنده دولت شهید رئیسی اظهار داشت: به واقع ایشان وجودی مغتنم برای ایران اسلامی بود که شایسته است هرچه بیشتر اقدامات ارزشمند و خدمات بی نظیر ایشان به مردم شناسانده شود. 

فاطمه محمدبیگی در رابطه با کتاب صبح شام و خریداری این کتاب افزود: کتاب «صبح شام» به قلم محمدمحسن مصحفی تدوین شده و انتشارات سوره مهر، کار چاپ و نشر آن را انجام داده است. نوشته‌اند که پیشنهاد ثبت این خاطرات را شهید سلیمانی به شهید عبداللهیان داد. 

راوی «صبح شام» در خاطراتش بسیار از شهید سلیمانی یاد می‌کند

وی خاطرنشان کرد: متن اصلی کتاب «صبح شام» در سه بخش تنظیم شده است. در بخش ابتدایی و آغازین، شهید امیرعبداللهیان روایتی از چگونگی شکل‌گیری بحران در سوریه و مسائلی که بین مذاهب مختلف آن کشور وجود داشت صحبت می‌کند و بعد به اهداف و نقشه‌های آمریکا و نقشی که کشورهای عربی و غیرعربی – مثل عربستان و قطر و ترکیه - در همراهی با سیاست‌های آمریکا ایفا می‌کردند می‌پردازد. در بخش دوم از تلاش‌های دیپلماتیک و سفرهایی که در ارتباط با تحولات منطقه صورت گرفته می‌گوید و بخش سوم را به اهمیت کوشش‌های سردار سلیمانی در مدیریت بحران سوریه و تامین امنیت ایران و سایر کشورهای منطقه اختصاص می‌دهد.

محمدبیگی از برگزاری نشست های معرفی این کتاب در کتابخانه های عمومی استان طی روزهای آتی خبر داد.

 

انتهای پیام

 

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار