«انتخابات» لیلة القدر نظام جمهوری اسلامی است

میامی_رئیس بسیج طلاب با تاکید بر اینکه انتخابات ریاست جمهوری، لیلة القدر نظام است، گفت: طلاب و روحانیان مردم را به مشارکت بالا دعوت کنند.
کد خبر: ۹۶۰۹۷۵۵
|
۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۸

به گزارش خبرنگار بسیج، حجت الاسلام محمود محمدی شاهرودی در مراسم گرامیداشت چهلمین روز شهدای خدمت و شهدای هفتم تیر و همایش جهاد تبیین در سالن نردین از توابع میامی بیان کرد: انتخابات ریاست جمهوری، لیلة القدر نظام جمهوری اسلامی است
وی با بیان اینکه غدیر روز اکمال دین است، افزود: عنصر ولایت و چشیدن طعم ولایت یک نکته کلیدی است؛ لذا فاطمیه رقم می‌خورد تا غدیر فراموش نشود و حتی عاشورا برای غدیر شکل گرفته است.
رئیس بسیج طلاب کشور همچنین گفت: فرهنگ انتظار یک چشم انداز روشن است و گام دوم انقلاب ما را به ظهور امام زمان خواهد رساند و انقلاب ما بستر ساز ظهور است لذا باید تاکید کرد که نظام جمهوری اسلامی، مولود فرهنگ غدیر است و زیر بنای فرهنگ عاشورا نقش آفرین است.
محمدی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز در اوج قدرت قرار دارد، گفت: به برکت خون شهدا به اوج قدرت رسیده ایم و در پنج سال اخیر مستقیم با ابر قدرت جهان مقابله کردیم.
وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات اقتدار سیاسی نظام را در دنیا نشان می‌دهد، افزود: در انتخابات مهم و کلیدی باید شرکت کنیم و مانند حضور در دوران دفاع مقدس است از سوی دیگر باید تاکید کرد که اصل حضور و مشارکت بسیار مهم است و تکلیف قانونی است و حضور مردم باعث قدرت نظام جمهوری اسلامی می‌شود.
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای کم رنگ کردن حضور مردم و با بیان اینکه حضور مردم مهمترین عنصر امنیت و اقتصاد است، گفت: خصومت آمریکا با کشور ایران از بین نخواهد رفت
سرهنگ محمدمهدی اسماعیلی فرمانده سپاه ناحیه میامی در مراسم یادبود شهدای خدمت و همایش جهاد تبیین با بیان اینکه جهاد تبیین و بیان دستاورد‌ها و خدمات نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف، حضور پرشور افراد جامعه در انتخابات را افزایش می‌دهد، افزود: یکی از مهمترین مساله‌های جهاد تبیین در نظام و انقلاب، قدرت است.
وی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور شهید ما مصداق خدمت و بندگی در راه خدا بود و به فرمایش رهبر معظم انقلاب خستگی ناپذیر بودند، لذا در انتخابات پیش رو فردی را باید انتخاب کنیم که راه شهید رئیسی را پیش گرفته است.
فرمانده سپاه ناحیه میامی خاطر نشان کرد: همه ما باید تلاش کنیم که همه اقشار در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند، چرا که مردم سرمایه‌های اجتماعی هستند و اگر مردم پای کار نظام و انقلاب باشند، دشمن هم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها