خبرهای داغ:

برگزاری نشست با روسای ستادهای نامزدهای ریاست جمهوری

فرماندار و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان اهوازگفت: ۶۰۷ شعبه اخذ رای در ۳۰ منطقه انتخاباتی اهواز آماده برگزاری برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.
کد خبر: ۹۶۱۰۱۰۰
|
۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، سید احمد موالی زاده پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مردم ایران همانند گذشته با حماسه آفرینی و حضور پررنگ در پای صندوق های رای به مردم جهان نشان خواهند داد که از لحاظ اقتدار جهانی، نظام جمهوری اسلامی را بر پایه نظام مردم سالاری دینی اجرا خواهند کرد.

موالی زاده، ضمن تسلیت اربعین شهدای خدمت و سلام و درود بر روح شهید جمهور اظهار کرد: به منظور‌ رفاه حال مردم برای حضور در پای صندوق های رای، ۶۰۷ شعبه در مرکز استان در قالب ۳۰ منطقه انتخاباتی آماده کرده ایم. تمام تمهیدات لازم از لحاظ توزیع اقلام انتخاباتی و توزیع و رصد و پایش شعب اخذ رای بویژه از لحاظ سرمایشی در شعبه ها تدارک دیده شده و درحال رصد هستیم تا مشکلی برای فرایند اخذ رای شهروندان نداشته باشیم.

این مقام مسئول بیان کرد: با توجه به آغاز فرایند اخذ رای از هشت صبح درخواست ما از مردم عزیز این است که به دلیل گرم شدن هوا در خوزستان، ترجیحا اول صبح برای رای دادن اقدام کنند .

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها