امنیت انتخابات در اردبیل به خوبی تامین شد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: در انتخابات ریاست جمهوری امروز در اردبیل امنیت بالا و مشارکت گسترده مردم ۲ مؤلفه اصلی بود.
کد خبر: ۹۶۱۰۳۳۲
|
۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۴

امنیت انتخابات در اردبیل به خوبی تامین شد + فیلم

جلال آفاقی در گفت‌وگو با خبرنگار بسیج در اردبیل اظهار داشت: در بازدیدهای میدانی که از شعبات اخذ رأی داشتیم به حمدالله مشارکت مردم به ویژه در موج دوم افزایش بالایی را نشان می‌داد.

وی با اشاره به اینکه مردم ما همان ملت هشت سال دفاع مقدس هستند که کشور را رها نکردند، گفت: امروز خاکریزهای ما شعبات اخذ رأی بود و مردم ایران توانستند با نمره 20 از این آزمون نیز سربلند بیرون بیایند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه شهید آیت‌الله رئیسی تصریح کرد: امروز باید خواسته‌ها، مطالبات و راه و روش شهید رئیسی در کشور جریان یابد تا روح شهدای خدمت نیز از ما راضی باشد.

آفاقی با بیان اینکه 2 مؤلفه اساسی امنیت و مشارکت بالا نقطه عطف انتخابات امروز در اردبیل بود، افزود: مقام معظم رهبری بر چهار اصل سلامت، امنیت، رقابت سالم و مشارکت تأکید کردند که تمامی این مطالبات در اردبیل به حول و قوه الهی برآورده شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: همان طوری که ملت ما امروز پای صندوق‌های رأی آمدند، انتظار می‌رود رئیس جمهور منتخب نیز پاسخ این غیرت و تعصب ملی مردم را با خدمت گسترده و همه‌جانبه به درستی ادا کند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل بیان کرد: مردم ما نشان دادند که در بزنگاه‌های اجتماعی پشت سر نظام هستند و هیچ‌گاه رهبر، ولایت و کشور را رها نخواهند کرد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار