پیام قدردانی فرمانده ناحیه رسول(ص) از برگزار کنندگان امنیت انتخابات دوره چهاردهم

حجت الله پاداش، فرماندهی ناحیه حضرت رسول (ص) کرمان  در پیامی از  بسیجیان و پاسداران برگزار کننده امنیت انتخابات دوره چهاردهم  ریاست جمهوری تشکر کرد
کد خبر: ۹۶۱۰۴۰۹
|
۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۸

به خبرگزاری بسیج از کرمان،  فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول ص کرمان از حضور گسترده بسیجیان و پاسداران و مردم شهید پرور شهرستان کرمان در انتخابات ریاست جمهوری تشکر کرد.

حجت الله پاداش، فرماندهی محترم ناحیه حضرت رسول ص کرمان  در پیامی از  بسیجیان و پاسداران برگزار کننده امنیت انتخابات دوره چهاردهم  ریاست جمهوری تشکر کرد.
شنبه 9تیرماه 1403
متن پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالي
با درود به ارواح مطهر شهدا و روح بلند و ملكوتي امام راحل و عظيم الشان، معمار كبير و بنيانگذار جمهوري اسلامي كه ميزان را رأي ملت قرار داد و دو ركن جمهوريت و اسلاميت را با مردم سالاري ديني تجلي بخشيد.
بدون شك انتخابات مظهر اقتدار ملي و صحنه بي بديل و تبلور عيني جمهوريت نظام اسلامي است كه همواره متكي به آراء مردم و مستظهر به پشتيباني آنان بوده است.
حضور معنادار مردم از هر گرايش و سليقه باعث افزايش اعتبار نظام مقدس جمهوري اسلامي در عرصه روابط بين الملل و ارتقاء جايگاه امنيت ملي و تداوم روند رشد و شكوفايي و توسعه همه جانبه كشور است.
اينك كه چهاردهمین دوره انتخابات رياست جمهوري و با حضور خوب مردم شهید پرور کرمان همگام و همراه با سراسر كشور در كمال آرامش و امنيت و سلامت برگزار و برگ زرين ديگري بر افتخارات نظام اسلامي افزوده شد، به عنوان خدمتگذار شما مردم وفادار و امانت دار رأي و حضور شما بر خود  لازم مي دانم ضمن تشكر از حضور آحاد مردم و احساس مسئوليت آنان در قبال سرنوشت كشور تبريك واز  تمامي نيروها ی امنيتي، انتظامي بویژه  پاسداران و بسیجیان و سربازان تابع ناحیه مقاومت بسیج حضرت رسول ص كه در برقراري نظم و امنيت و آرامش،همکاری وتلاش  نموده اند تشكر و سپاسگزاري مینمايم.
. با آرزوي توفيق براي همه آناني كه دل در گروه ايراني آباد و سرافراز دارند. و من ا... التوفيق

ارسال نظرات
پر بیننده ها