خبرهای داغ:

شهید مرمزی با فدای جان خود از حق الناس دفاع کرد/ شهادت پایان ماموریت پلیس

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: شهید مرمزی از حق الناس دفاع کرد و جان شیرین خود را در این راه داد تا مبادا تعرضی به رای مردم شود.
کد خبر: ۹۶۱۰۵۷۷
|
۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، حجت الاسلام والمسلمین یدالله گوهری در مراسم تشییع شهید مدافع امنیت "ابراهیم مرمزی" که در شهرستان دشت آزادگان برگزار شد، اظهار داشت: امروز به پاس مجاهدی نشسته‌ایم که برای دفاع از آراء مردم جان شیرین خود را هدیه کرد.

وی افزود: آن روزی که نیروی سبزپوش انتظامی به مردم قول داد که تا پای جان از مال، ناموس، رای و اعتقادات شما دفاع خواهد کرد امروز شهید مرمزی سند این گفته است.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: همان‌طوری که مقام معظم رهبرزی (مدظله العالی) فرمودند رای مردم حق الناس است شهید مرمزی از حق الناس دفاع کرد و جان شیرین خود را در این راه داد تا مبادا تعرضی به رای مردم شود.

وی با تاکید بر اینکه شهادت پایان ماموریت پلیس است، بیان داشت: آن روزی که با خدا، مردم و ولی‌فقیه عهد بستیم که تا پای جان ایستاده‌ایم و جان می‌دهیم تا امنیت را برای مردم به ارمغان بیاوریم.

حجت الاسلام والمسلمین گوهری عنوان داشت: به عاملان این جنایت می‌گوییم شهادت ما را با انگیزه‌تر و مقاوم‌تر خواهد کرد.

 وی ادامه داد: شهادت برای نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی افتخاری بزرگ است که مجاهدان فی سبیل الله برای رسیدن به این درجه عظیم از همدیگر سبقت می‌گیرند.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خوزستان با بیان اینکه این استان با شهید و شهادت انس دیرینه دارد، اذعان داشت: سرزمین دلاورپرور و شهیدپرور خوزستان شهدای را تقدیم کرده که امروز باعث افتخار کل جهان اسلام هستند.

حجت الاسلام والمسلمین گوهری خاطرنشان کرد: باید به پدر و مادر این شهید تبریک گفت که چنین مجاهدی را پرورش داده‌اند که برای دفاع از آراء مردم جان شیرین خود را هدیه کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها