دبیرکل مجمع ایثارگران متحد پایدار استان اردبیل:

مجمع ایثارگران متحد پایدار استان اردبیل با ستاد جلیلی همکاری می‌کند

دبیرکل مجمع ایثارگران متحد پایدار استان اردبیل اعلام کرد: متعاقب ادغام ستادهای مرکزی تبلیغات انتخاباتی قالیباف و جلیلی در استان، اعضای این مجمع نیز از این ائتلاف استقبال و در راستای آن همکاری و همراهی می‌کنند.
کد خبر: ۹۶۱۰۶۶۴
|
۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳

مجمع ایثارگران متحد پایدار استان اردبیل با ستاد جلیلی همکاری می‌کند

سردار سعید رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار بسیج اظهار کرد: امروز جریان و جبهه انقلاب در یک خط و جهت، دوشادوش هم برای افزایش مشارکت مردم در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فعالیت می‌کند و در نهایت پیروز انتخابات را مردم همیشه در صحنه و بصیر رقم خواهند زد.

وی ادامه داد: حضور، همراهی و فعالیت سیاسی و تبلیغاتی این جمعیت که به طور عمده از رزمندگان و یادگاران دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس هستند، بدون تردید در بالا بردن مشارکت مردم استان تاثیرگذار است و هدف از این حضور و همراهی، ارتقای سطح مشارکت سیاسی آحاد مردم استان اردبیل در دومین دور انتخابات ریاست جمهوری است.

رضایی گفت: جمهوریت و اسلامیت، دو رکن رکین و دو اصل اصیل نظام مقدس ما هستند و جمهوریت نظام اسلامی ما با نقش آفرینی و اراده مردم تحقق می‌یابد و انتخابات، بهترین و زیباترین شکل این نقش آفرینی بزرگ و گسترده است که عزم ملی در تاثیرگذاری برای سرنوشت سیاسی کشور را به رخ جهانیان می‌کشاند.

دبیرکل مجمع ایثارگران متحد پایدار استان اردبیل اظهار کرد: مردم با بصیرت و ولایتمدار استان اردبیل همواره به تبع ملت شریف و متعهد ایران اسلامی در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی حضور پررنگ و چشمگیر داشته اند و حال و هوای ستادهای تبلیغات انتخاباتی در سطح استان و شور و نشاط فعالان سیاسی و اجتماعی ستادهای مربوط به هر دو نامزد حاضر در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، گویای اراده مصمم مردم برای مشارکت بالاست.

به گزارش بسیج، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ستادهای تبلیغاتی برخی کاندیداهای ریاست جمهوری در اردبیل و دیگر شهرستان‌های این استان افتتاح و فعال شده بود و احزاب و جریان‌های سیاسی این استان نیز در صحنه تبلیغات و مشارکت مردمی برای انتخابات ریاست جمهوری حضوری فعالیت داشتند.

انتخابات ریاست‌ جمهوری ایران روز جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ با رقابت مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف و مسعود پزشکیان برگزار شد و به علت عدم احراز آرا کافی برای انتخاب رئیس جمهور، رقابت بین پزشکیان و جلیلی به عنوان دارندگان بالاترین آرا به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیرماه موکول شد.

استان اردبیل با بیش از یک میلیون و ۲۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲ شهرستان در شمال غرب ایران واقع شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها